1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Data wysyłki i dostępność w boxie Produkt Dnia

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika thinros, 15 Luty 2018.

  1. thinros

    thinros Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Witam,

    Potrzebuję pomocy w dodaniu w boxie Produkt Dnia informacji o terminie wysyłki i dostępności produktu. Chcę używać tego boxa jako informacji o preorderach stąd potrzeba aby wyświetlała się tam data premiery produktu. Próbowałem znaleźć rozwiązanie na forum, ale poległem.

    Domyślam się że trzeba wyedytować plik productoftheday.tpl o dodać tam analogiczne wpisy jak tableofproducts.tpl jednak wszystkie moje próby kończyły się albo syntax erroerem albo brakiem jakiejkolwiek zmiany.

    Z góry dziękuje za pomoc.
     
  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @thinros sugeruję pobrać informację o terminie dostawy z pliku /script/products/index.tpl dokładnie
    Kod:
      <div class="delivery">
                                                                    <span class="first">{translate key="Dispatched within"}:</span>
                                                                    <span class="second">{$product->defaultStock->delivery->translation->name|escape}</span>
                                                                </div>
    I wklej w odpowiednie miejsce w /boxes/ProductOfTheDay/box.tpl sprawdź tylko jak jest tam nazwana zmienna pobierająca informacje o produkcie :)
     
    thinros lubi to.
  3. thinros

    thinros Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0

Poleć forum znajomym