1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Dni świąteczne w ClickShop - ustawienia kalendarza

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika APsklep, 3 Styczeń 2016.

 1. APsklep

  APsklep Nowy użytkownik

  Wiadomości:
  3
  Docenione treści:
  1
  Witam,

  Chciałam zapytać jak można edytować dni świąteczne / dni robocze w ClickShop? Z tego co widzę, np. 6 stycznia jest traktowany jako dzień roboczy i wprowadza to w błąd klientów.

  Dodatkowo: czy można też ustawić w ClickShop system przeliczania czasu dostawy na podstawie opłacenia zamówienia? Obecnie wszystkie czasy dostaw wyliczają się u mnie na podstawie daty złożenia zamówienia; a zgodnie z regulaminem sklepu, czas dostawy powinien się liczyć od daty zaksięgowania płatności.

  Z góry dziękuję.
   
  Dominik lubi to.
 2. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 599
  Docenione treści:
  329
  W odpowiedzi na pierwsze pytanie, w chwili obecnej nie dokonasz zmian w kalendarzu. Zgłoszenie zostało już przekazane do kierownika produktu jako sugestia rozwoju aplikacji. Kierownik produktu potwierdził, że temat został przekazany dalej do programistów do realizacji. Niestety, ale nie jestem w stanie podać terminu realizacji.

  Jeśli chodzi o drugą kwestię, w zasadzie podobnie jak z pierwszą. Nie można tego zmienić i temat był już zgłaszany. Tu nic nie mogę obiecać.
   
 3. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 599
  Docenione treści:
  329
  Zmieniam status zgłoszenia, na "w trakcie realizacji" odpowiednie rozwiązania są testowane. Termin wdrożenia nie jest w chwili obecnej znany, jednak pomysł przeszedł praktycznie do ostatniej fazy realizacji.
   
 4. Anka1000

  Anka1000 Stały bywalec

  Wiadomości:
  44
  Docenione treści:
  4
  @Grzesiek Interesuje mnie czy temat dni roboczych (a w zasadzie świątecznych został zakończony). Program wylicza dni robocze błędnie przez co wprowadza w błąd klientów :(
   

Poleć forum znajomym