1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Dni świąteczne w ClickShop - ustawienia kalendarza

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika APsklep, 3 Styczeń 2016.

  1. APsklep

    APsklep Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    1
    Witam,

    Chciałam zapytać jak można edytować dni świąteczne / dni robocze w ClickShop? Z tego co widzę, np. 6 stycznia jest traktowany jako dzień roboczy i wprowadza to w błąd klientów.

    Dodatkowo: czy można też ustawić w ClickShop system przeliczania czasu dostawy na podstawie opłacenia zamówienia? Obecnie wszystkie czasy dostaw wyliczają się u mnie na podstawie daty złożenia zamówienia; a zgodnie z regulaminem sklepu, czas dostawy powinien się liczyć od daty zaksięgowania płatności.

    Z góry dziękuję.
     
    Dominik lubi to.
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    W odpowiedzi na pierwsze pytanie, w chwili obecnej nie dokonasz zmian w kalendarzu. Zgłoszenie zostało już przekazane do kierownika produktu jako sugestia rozwoju aplikacji. Kierownik produktu potwierdził, że temat został przekazany dalej do programistów do realizacji. Niestety, ale nie jestem w stanie podać terminu realizacji.

    Jeśli chodzi o drugą kwestię, w zasadzie podobnie jak z pierwszą. Nie można tego zmienić i temat był już zgłaszany. Tu nic nie mogę obiecać.
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Zmieniam status zgłoszenia, na "w trakcie realizacji" odpowiednie rozwiązania są testowane. Termin wdrożenia nie jest w chwili obecnej znany, jednak pomysł przeszedł praktycznie do ostatniej fazy realizacji.
     
  4. Anka1000

    Anka1000 Stały bywalec

    Wiadomości:
    44
    Docenione treści:
    4
    @Grzesiek Interesuje mnie czy temat dni roboczych (a w zasadzie świątecznych został zakończony). Program wylicza dni robocze błędnie przez co wprowadza w błąd klientów :(
     

Poleć forum znajomym