1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA dodanie 2 funkcjonalności

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika hurt, 19 Grudzień 2016.

  1. hurt

    hurt Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam,

    Bardzo proszę o dodanie do Homebiuro:

    1, Możliwości edytowania nazwy produktu na etapie wystawiania faktury.
    Sprzedaję jeden produkt pod różnymi nazwami lub zagranicę i chcę żeby produkt był ściągany z magazynu. Przez ostatni rok nie miałam w związku z tym pod kontrolą stanów magazynowych! Na etapie przyjęcia do magazynu nie jestem w stanie określić gdzie/pod jaką nazwą będzie sprzedany produkt.

    2. Możliwości generowania raportów sprzedaży poszczególnych produktów.
     

    Załączone pliki:

  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    FEEDBACK-998 zgłosiłem sugestię, jeśli coś się uda ustalić szybciej (rozwiązanie alternatywne) odezwiemy się.
     
  3. hurt

    hurt Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    dziękuję czekam
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Pytanie: czy korzystasz tylko z Homebiuro czy integrujesz je też ze sklepem, np. Click Shop?
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @hurt informuję, że kilka tygodni temu wystawione zostały dwa zgłoszenia odnośnie wskazanych przez Ciebie sugestii, czekam na informacje zwrotne od zespołu zajmującego się rozwojem oprogramowania Homebiuro:
    • FIK-541 - zmiana nazwy przy wystawianiu faktury
    • FIK-542 - raport sprzedaży produktów
    Poinformuję tutaj w temacie, gdy uzyskamy informacje odnośnie wskazanych sugestii.
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @hurt przesyłam aktualizację statusów:
    • zgłoszenie o numerze: FIK-541 - zaakceptowane, zakolejkowane do zrobienia,
    • zgłoszenie o numerze: FIK-542 - zaakceptowane, zakolejkowane do zrobienia.
    Jednak w chwili obecnej czekamy na pewne ważne wdrożenie w homebiuro, które jest bardzo pilne, dlatego wszystkie inne tematy czekają zanim nie zostanie ono zakończone. Dopiero po nim, możemy wprowadzać następne sugestie i poprawki (np. zgłoszone przez Ciebie).
     
  7. PiotrekZ

    PiotrekZ eCommerce Team Moderator forum

    Wiadomości:
    149
    Docenione treści:
    8
    @hurt otrzymałem informację, iż sugestia dot. zmiany nazwy produktów przy wystawianiu faktury została odrzucona. Powodem są potencjalne problemy w rozliczeniu magazynu z Urzędem Skarbowym. Jedyną możliwością jest edycja nazwy na poziomie listy produktów.
     

Poleć forum znajomym