1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Dodanie modułu z nawigacją

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika Marand, 20 Październik 2015.

  1. Marand

    Marand Spryciarz

    Wiadomości:
    47
    Docenione treści:
    3
    Mam nowe wyzwanie :) Chciałbym stworzyć moduł(a nie umiem) z nawigacją tzn. graficznie to np. szary pasek 1180x50pix a na nim cztery segmenty(bez widocznych podziałów) po 25% z 1180pix dł. W każdym segmencie krótki tekst. Po najechaniu kursorem na sekcję powinna się rozwinąć i pokazać tekst/informacja na tle białej karteczki. Taki moduł mógłbym wstawić np. w sekcji Szczegóły produktu i zawrzeć w nim wszelkie info o wysyłce, zwrotach itp. nie odsyłając do stron i nie odrywając klienta od produktu. Proszę o pomoc.
    moduł1234.png
     
    zapachciszy lubi to.
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Tu mówimy o dodatkowym menu rozwijalnym, należałoby użyć skryptu w js lub ewentualnie css-a, a w module dodać listę rozwijalną.
    Jest to do zrobienia, ale nie jest to tylko po prostu dodanie modułu.
     
  3. Marand

    Marand Spryciarz

    Wiadomości:
    47
    Docenione treści:
    3
    Rozumiem, że to niełatwa sprawa, ale taki moduł dużo by zmienił w navi sklepu. Gdyby udało się to zrobić z Waszą pomocą to byłoby super więc jeśli ktoś może pomóc to proszę. W CSSie coś tam wydukam, ale JS to czarna magia dla mnie i pewnie większości forumowiczów, ale jest tu kilku profesjonalistów :) i na Was liczę.
     
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    zapachciszy i Marand lubią to.
  5. Marand

    Marand Spryciarz

    Wiadomości:
    47
    Docenione treści:
    3
    WOW! Dziś będę próbował wcielic to do mojego sklepu, nie wiem czy dam rady :), ale biorę się do roboty. Dzięki dzięki dzięki. Mam jeszcze kilka pytań odnośnie wyglądu sklepu ale już nie wiem czy wypada Cię męczyć :)
     
  6. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Napisz w oddzielnych tematach aby nie mieszać treści.
    Zrób DOKŁADNIE tak jak napisałem i nie ma opcji musi zadziałać.
    Działa na szablonach responsywnych i znika przy mniejszym ekranie aby nie szkodzić wyglądowi na telefonach.
     
  7. Marand

    Marand Spryciarz

    Wiadomości:
    47
    Docenione treści:
    3
  8. Marand

    Marand Spryciarz

    Wiadomości:
    47
    Docenione treści:
    3
    Moduł o którym pisałem i jaki chciałbym zrobic to coś takiego jak w Panelu Administracyjnym/Pulpicie sklepu u dołu "Bonusy od partnerów"
    Twoje rozwiązanie niestety jest inne.
     
    Ostatnia modyfikacja: 22 Październik 2015
  9. Marand

    Marand Spryciarz

    Wiadomości:
    47
    Docenione treści:
    3
    Moduł o którym pisałem i jaki chciałbym zrobic to coś takiego jak w Panelu Administracyjnym/Pulpicie sklepu u dołu "Bonusy od partnerów"
    Twoje rozwiązanie niestety jest inne. Wydaje mi się, że to czego potrzebuję jest nie do wykonania przez amatora w mojej osobie.
    Twoje rozwiązanie oczywiśćie działa(testowałem), ale nie o to mi chodzi, pozdrawiam
     
  10. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    w sumie to dość proste do zrobienia :) chcesz takie jak w panelu to dostaniesz :D
     
    Marand lubi to.
  11. Marand

    Marand Spryciarz

    Wiadomości:
    47
    Docenione treści:
    3
  12. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    jednak zajmie mi to więcej czasu niż myślałem, sklep mi wycina każdy tooltip w css i jquery :) muszę wymyślić inne rozwiązanie :D
     
  13. Marand

    Marand Spryciarz

    Wiadomości:
    47
    Docenione treści:
    3
    W tym temacie pomoze mi kolega, więc jakoś to pójdzie. Może wiesz jak pozbyć się czarnego "Do koszyka" z kart produktów? Zakładałem temat, ale cisza.
     
  14. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    odnośnie tematu dymków do css do tego jest banalnie prosty, ale edytor modułów wycina kod jeśli mu nie pasuje :) przez to nie jest to takie proste. Sam tooltip można napisać w 10 linijkach css-a i jednej htmla.
     

Poleć forum znajomym