1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Dodanie źródła zamówienia w sklepie Click Shop

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika netkam, 14 Lipiec 2016.

 1. netkam

  netkam Początkujący

  Wiadomości:
  8
  Docenione treści:
  0
  W panelu Sprzedaż -> Zamówienia dodać kolumnę lub w kolumnie klient pod spodem dodać źródło zamówienia. Tak jest np: w konkurencyjnych sklepach IAI Shop. Poprzez zczytanie referera wiedzielibyśmy od razu skąd było zamówienie . Można informacje np. oznaczyć etykietami:

  Ceneo, Allegro, Google Organiczny, Google Płatny, Dodano Ręcznie.

  Wiem, że można to sprawdzać w Google Analytics, ale tu byłoby w 1 miejscu i wiadomo by było skąd mamy dane zamówienie, a dla was to nie duży problem dodać taką fuunkcję tak myślę ;) Oczywiści można by również wrzucić podsumowanie tych danych do raportów. Co myślicie o tej funkcji ?
   
 2. Mariusz

  Mariusz pomoc.home.pl home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 087
  Docenione treści:
  302
  @netkam dziękuję za przesłanie sugestii. Dodałem ją do naszego systemu wewnętrznego, teraz czeka na sprawdzenie przez kierownika produktu (numer zgłoszenia: FEEDBACK-680). Proszę o cierpliwość, gdy uzyskam jakąkolwiek informację, odezwę się w utworzonym przez Ciebie temacie (tutaj).
   
 3. Mariusz

  Mariusz pomoc.home.pl home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 087
  Docenione treści:
  302
  @netkam mogę napisać, że zgłoszenie zostało przekazane wyżej do programistów, którzy zajmują się rozwojem sklepu Click Shop. Sugestia została przez nas zaakceptowana, teraz zostanie skonfrontowana z developerami.
   
  michalhockey i netkam lubią to.

Poleć forum znajomym