1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Dodanie źródła zamówienia w sklepie Click Shop

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika netkam, 14 Lipiec 2016.

  1. netkam

    netkam Początkujący

    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    W panelu Sprzedaż -> Zamówienia dodać kolumnę lub w kolumnie klient pod spodem dodać źródło zamówienia. Tak jest np: w konkurencyjnych sklepach IAI Shop. Poprzez zczytanie referera wiedzielibyśmy od razu skąd było zamówienie . Można informacje np. oznaczyć etykietami:

    Ceneo, Allegro, Google Organiczny, Google Płatny, Dodano Ręcznie.

    Wiem, że można to sprawdzać w Google Analytics, ale tu byłoby w 1 miejscu i wiadomo by było skąd mamy dane zamówienie, a dla was to nie duży problem dodać taką fuunkcję tak myślę ;) Oczywiści można by również wrzucić podsumowanie tych danych do raportów. Co myślicie o tej funkcji ?
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @netkam dziękuję za przesłanie sugestii. Dodałem ją do naszego systemu wewnętrznego, teraz czeka na sprawdzenie przez kierownika produktu (numer zgłoszenia: FEEDBACK-680). Proszę o cierpliwość, gdy uzyskam jakąkolwiek informację, odezwę się w utworzonym przez Ciebie temacie (tutaj).
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @netkam mogę napisać, że zgłoszenie zostało przekazane wyżej do programistów, którzy zajmują się rozwojem sklepu Click Shop. Sugestia została przez nas zaakceptowana, teraz zostanie skonfrontowana z developerami.
     
    michalhockey i netkam lubią to.

Poleć forum znajomym