1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Dodatkowa zawartość w koszyku.

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Wezyr, 7 Styczeń 2018.

  1. Wezyr

    Wezyr Zaglądacz

    Wiadomości:
    14
    Docenione treści:
    0
    Witam,

    Mam pytanie czy istnieje jakaś możliwość dodania wiecznego produktu, który jest zawsze w koszyczku? a dokładnie chodzi mi aby tym produktem było pole - w którym można wpisać wiadomość (identycznie jak pole "uwagi" w przy podawaniu danych adresowych). Zależy mi jednak aby znalazło się to w koszyczku i aby po wpisaniu wiadomości w to polo ta wiadomość do mnie trafiła identycznie jak z polem uwagi. Może da się to jakoś podmienić? Chciałbym aby klienci wpisywali tam darmowy produkt, który im się należy przy zakupie pewnej ilości produktów.

    Jeśli się nie da to bardzo bym prosił również o nakierowanie mnie jak zmienić sam tekst "uwagi" na "tutaj wpisz nazwę darmowego przedmiotu".

    Z góry dziękuję mam nadziej, że ktoś wie o co mi chodzi :D
     
  2. PiotrekZ

    PiotrekZ eCommerce Team Moderator forum

    Wiadomości:
    149
    Docenione treści:
    8
    Sklep nie oferuje możliwości dodania wiecznego produktu, chyba, że przez modyfikacje zaawansowaną (może JS?). Poproszę o komentarz @LukaszC @Grzesiek

    Łatwiej będzie modyfikować tekst pola "uwaga", można to zrobić w w zakładce konfiguracja --> ustawienia regionalne --> języki --> edytuj przy polskim --> frazy --> tutaj odnajdujemy frazę i zmieniamy jej treść :)
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @PiotrekZ możecie sprawdzić tego typu zgłoszenia? wydaje mi się że w/w pytanie może być powiązane z tematem generowania linków do koszyka (z zakupami).
     
  4. PiotrekZ

    PiotrekZ eCommerce Team Moderator forum

    Wiadomości:
    149
    Docenione treści:
    8
    @Grzesiek @Wezyr Przegrzebałem cały sklep i udało mi się znaleźć dla Ciebie rozwiązanie :)

    Można dodać pola wyboru, które wyświetlą się w ostatnim kroku zamówienia. Robi się to w zakładce konfiguracja --> klienci --> dodatkowe pola formularza. Dodajemy pole:

    -typ pole wyboru - select
    -dodatkowe pole do zamówienia
    -pokazuj wszędzie
    -nazwa i opis - tutaj wiadomo :)
    -wymagane i aktywność - tak
    -opcje - tutaj Twoje gratisowe produkty.

    Jak klient złoży zamówienie i wybierze sobie taką opcję - będzie to widoczne w szczegółach zamówienia :)
     
  5. PiotrekZ

    PiotrekZ eCommerce Team Moderator forum

    Wiadomości:
    149
    Docenione treści:
    8
    @Wezyr czy udało Ci się skonfigurować tą funkcję?
     
  6. Wezyr

    Wezyr Zaglądacz

    Wiadomości:
    14
    Docenione treści:
    0
    @PiotrekZ Tak udało się skonfigurować. Bardzo dziękuję za pomoc :)
     

Poleć forum znajomym