1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ODRZUCONE Dodatkowe pole w koszyku - czy da się zrobić zdalnie (własna intergracja odbiór w punkcie)

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika iisjah, 8 Marzec 2018.

  1. iisjah

    iisjah Bystrzak

    Wiadomości:
    67
    Docenione treści:
    5
    Dzień dobry

    Czy da się zdalnie dodać dodatkowe pole w koszyku które działałoby jak wybór odbioru w punkcie?
    Mam listę wszytskich punktów - tylko nie da sie tego dodać ręcznie dodając każdą pocztę osobno (jest tych punktów ponad 7 tysięcy.)
    Ponieważ nadal nie możemy się doprosić o integrację (juz dwa lata) to czy da się to obejść bez konieczności wymagania od klienta wpisywania ręcznie punktu.

    Nie wiem jakieś przygotowanie odpowiedniej formatki w excelu i wklejenie jej gdzies?

    Dziękuję!
     
  2. iisjah

    iisjah Bystrzak

    Wiadomości:
    67
    Docenione treści:
    5
    Ostatnia modyfikacja: 8 Marzec 2018
  3. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Na pewno link do skryptu js dodajesz do integracji własnych a te wywołanie musisz spróbować umieścić w plikach tpl odpowiadających za zamówienie.
     
  4. iisjah

    iisjah Bystrzak

    Wiadomości:
    67
    Docenione treści:
    5
    Nie jestem najlepsza w te klocki niestety - mogę spróbować ale boję się że coś zepsuję i nawet nie będę tego wiedzieć - czy jest może ktoś kto albo stosował to rozwiązane albo choć pomorze nakierować mnie w dobrą stronę?
     
  5. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Wg mnie to nie ruszy w prosty sposób bo mamy za mało możliwości ingerencji w sklep. W sumie nie mamy jak odebrać danych z funkcji callback(wybranyPunkt); chyba, że przez dodatkowy js wpiszemy do dodatkowego pola o określonym id/nazwie dane zwracane przez tą funkcję. Temat do ogarnięcia, ale dość poważny aby działał rozsądnie.
    W sumie wystarczyłoby wyciągnąć do takiego pola PNI który jest unikalny.
     
  6. iisjah

    iisjah Bystrzak

    Wiadomości:
    67
    Docenione treści:
    5
    Eh, tak myślałam że to takie proste by nie było - czyli póki home łaskawie nie zaimplementuje swojego rozwiązania o które się dwa lata nie możemy doprosić to nic nie da się zrobić.
     
  7. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @iisjah odbiór w punkcie pojawi się w następnej aktualizacji przewidzianej na koniec marca , a początek kwietnia :)
     
  8. iisjah

    iisjah Bystrzak

    Wiadomości:
    67
    Docenione treści:
    5
    To świetnie! - mam nadzieję że już normalna integracja poczty polskiej, a nie powiązany z Apaczką albo czymś podobnym.
     
  9. iisjah

    iisjah Bystrzak

    Wiadomości:
    67
    Docenione treści:
    5
    Czy integracja będzie niedługo dodana? :) Była już wczoraj aktualizacja jedna, ale nie było w niej odbioru w punkcie.
     
  10. JakubW

    JakubW eCommerce Team home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    124
    Docenione treści:
    13
    @iisjah następna aktualizacja (ta, o której wspominasz) wprowadzi tylko raport zawierający informacje o kupujących oczekujących na powiadomienie o dostępności danego produktu i kilka poprawek, natomiast wdrożenie aplikacji przesunięto na późniejszy kwiecień, ewentualnie maj. Integracje są już na finiszu wdrożenia, ale musimy je jeszcze dokładnie przetestować, dlatego cierpliwości :)
     
  11. iisjah

    iisjah Bystrzak

    Wiadomości:
    67
    Docenione treści:
    5
    To ja się spytam - dziś weszła nowa aktualizacja 1.8.22 i znów nie ma integracji. Czy znów się przesunęło wprowadzanie jej?
     
  12. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @iisjah aktualizacja 1.8.22 zostanie wprowadzana od 7.05, a odbiór w punkcie jest przewidziany w 1.8.23, która zostanie wprowadzona w maju.
     
    iisjah lubi to.

Poleć forum znajomym