1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

WebFTP Dodawanie i kasowanie folderów na serwerze za pomocą WebFTP

Dyskusja w 'WebFTP - zarządzanie zawartością serwera FTP' rozpoczęta przez użytkownika Mariusz, 9 Listopad 2015.

 1. Mariusz

  Mariusz pomoc.home.pl home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 088
  Docenione treści:
  302
  Dodawanie folderów na serwerze FTP przez WebFTP
  1. Przejdź do wybranego katalogu, podkatalogu lub pozostań w katalogu głównym serwera, gdzie będziesz tworzył nowy katalog na pliki.

   [​IMG]
  2. Na pasku nawigacji kliknij przycisk Nowy katalog.

   [​IMG]
  3. Podaj nazwę tworzonego katalogu. Za jednym razem, możesz podać do 5 nazw, tworząc jednocześnie 5 osobnych folderów na pliki.

   [​IMG]

   Katalogi utworzone w ten sposób pojawią się w tej samej lokalizacji na serwerze FTP. Jeśli chcesz, aby foldery były rozmieszczone w różnych lokalizacjach, powtórz czynność zmieniając za każdym razem katalog, w którym będziesz dodawał podfoldery.

  4. Potwierdź tworzenie katalogu, klikając Utwórz.

   [​IMG]
  5. Tworzenie katalogów zostanie potwierdzone dodatkowym komunikatem wyświetlonym na ekranie. W przypadku pojawienia się błędów, system poinformuje Cię o tym stosownym komunikatem.

   [​IMG]
  6. Foldery zostały utworzone.

   [​IMG]
  Kasowanie folderów na serwerze FTP przez WebFTP
  1. Przejdź do wybranego katalogu, podkatalogu lub pozostań w katalogu głównym serwera, gdzie będziesz kasował pliki lub foldery.

   [​IMG]
  2. Wskaż wybrane zasoby, oznaczając je checkboxem po lewej stronie ekranu, a następnie potwierdź usunięcie, klikając Kasuj.

   [​IMG]

   Za każdym razem kiedy będziesz chciał usunąć wybrane zasoby, system poprosi o potwierdzenie wykonania operacji.

  3. Zakończ usuwanie, klikając USUŃ.

   [​IMG]

  Więcej informacji na temat dodawania i kasowania folderów na serwerze za pomocą WebFTP znajdziesz pod tym adresem: https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/dodawanie-i-usuwanie-katalogow-na-serwerze-ftp-za-pomoca-webftp/
   

Poleć forum znajomym