1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Dostałeś Pro Formę albo komunikat o niezaakceptowanych regulaminach?

Dyskusja w 'Obsługa i konfiguracja CMS WordPress' rozpoczęta przez użytkownika Grzesiek, 1 Październik 2015.

 1. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 606
  Docenione treści:
  330
  Nie przejmuj się :D

  Usługa Wordpress Hosting SSD podobnie jak każda inna, będzie dostępna w ofercie home.pl, podczas rejestracji ze strony głównej. Oznacza to że podobnie jak każda inna usługa, przejdzie przez procedurę bilingową.

  Zapewniamy, że testy usługi nie są zobowiązujące, a otrzymana Pro Forma nie wymaga płatności. Akceptacja regulaminów jest dobrowolna, a jej brak, spowoduje jedynie wyświetlanie komunikatu w panelu administracyjnym home.pl. Akceptując regulamin, nie ograniczacie ani swoich możliwości testowania usługi, ani też nie zobowiązujecie się do jej zakupu czy dalszej współpracy.

  Po zakończeniu testów, otrzymacie powiadomienie o wprowadzeniu usługi do publicznej oferty. Zadbamy o to aby ceny były bardziej zachęcające niż te, które niektórzy z Was zobaczyli na fakturach.
   
 2. Jephrey

  Jephrey Asystent Beta-tester

  Wiadomości:
  141
  Docenione treści:
  8
  odnowienia takze?nie ukrywam ze jestem w kropce konczy mi sie u was hosting jak i domena .to takze licze na to ze nadal pozostane u was ;)
   
 3. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 606
  Docenione treści:
  330
  Masz na myśli przejście na Hosting Wordpress ? Czy przedłużenie starego serwera? :)
   
 4. Jephrey

  Jephrey Asystent Beta-tester

  Wiadomości:
  141
  Docenione treści:
  8
  przejscie na hosting wodpress z proste.to niebawem serwer sie konczy a mam na nim troche roznych stron i chce to uporzadkowac
  no i musze domene przedluzyc tylko ze u "was" to ponad 600 pln a w tonic.to tylko 100 usd ale moze jakos sie dogadamy ;)???
   

Poleć forum znajomym