1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Dostawa produktu cyfrowego

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika MateuszŁ, 10 Grudzień 2018.

  1. MateuszŁ

    MateuszŁ Uczestnik

    Wiadomości:
    28
    Docenione treści:
    6
    Proszę o pomoc, jak ustawić "darmową wysyłkę elektroniczną" w produktach cyfrowych.
    Tak aby nie wyświetlały się inne formy, dziwnie to wygląda jak ktoś kupuje plik graficzny i w opcjach dostawy ma kuriera DHL za 16 zł :)
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @LukaszC Czy dobrze kojarzę, że produkty cyfrowe łączy się np. za pomocą gabarytu z wybraną formą dostawy, np. Wysyłka produktu cyfrowego - 0 zł.
    @MateuszŁ zapewne dziś otrzymasz odpowiedź od zespołu e-commerce, ale wydaje mi się, że dodajesz nową formę dostawy, j/w, za 0 zł i ustalasz że jest ona aktywna, np. dla gabarytu C. Następnie dodając produkty cyfrowe, ustalasz im gabaryt C. W ten sposób tylko ta forma jest aktywna dla tego produktu.
     
    MateuszŁ lubi to.
  3. MateuszŁ

    MateuszŁ Uczestnik

    Wiadomości:
    28
    Docenione treści:
    6
    tak tez uczyniłem - dodałem opcję "elektroniczna" która jest za 0zł ale pozostałe wciąż się wyświetlają, domyślna opcja ładuje się "kurier za 16zł"
    przykład -> https://smove.pl/szablon-0001_Back-to-school
     
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @MateuszŁ mogę zaproponować następujące rozwiązanie:
    Dla wszystkich produktów cyfrowych ustawiasz wagę 0 kg, a dla pozostałych produktów wagę np. 2kg. Po takim skonfigurowaniu produktów przechodzisz do konfiguracji dostaw i wszystkich dostaw oprócz cyfrowej ustawiasz minimalną wagę od 2kg, a dla dostawy cyfrowej ustawiasz maksymalną wagę do 1kg.

    Dostawy będą działać wówczas następując:
    a) w momencie dodania samych produktów cyfrowych będzie widoczna tylko dostawa cyfrowa, ponieważ koszyk nie ma powyżej 1kg,
    b) po dodaniu dowolnego innego produktu, który nie jest cyfrowym wszystkie dostawy są przywracane oprócz dostawy cyfrowej.
     
    MateuszŁ lubi to.
  5. MateuszŁ

    MateuszŁ Uczestnik

    Wiadomości:
    28
    Docenione treści:
    6
    Pięknie dziękuje! że też sam na to nie wpadłem :) wszystko działa gra i buczy!
     

Poleć forum znajomym