1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Dostęp do pliku po podaniu maila

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika tomek567, 19 Grudzień 2016.

  1. tomek567

    tomek567 Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    1
    Jak mogę dodać takie najlepiej okno działające jak newsletter. Gdzie po wpisaniu maila i wyrażeniu zgody na otrzymanie informacji handlowych automatycznie użytkownik otrzymywałby maila z plikiem np pdf (np pod postem we wpisie blogowym). Wiem, że jest opcja typu produkt cyfrowy, ale za każdym razem trzeba przechodzić przez wszystkie kroki w koszyku co jest dla klienta pewnie irytujące. Myślę, że takie rozwiązanie przyda się większej ilości osób, bo pomoże skuteczniej tworzyć bazę mailingową.
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Jak klient zapisuje się na newsletter to o ile pamiętam przychodzi mu potwierdzenie ten czynności, więc tu możnaby było po prostu zmienić treść.
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    jedno rozwiązanie sam wskazałeś. plik jako produkt. drugie rozwiązanie wskazał TheL. plik jako plik do pobrania.

    oba rozwiązania działają i myślę że wyczerpują temat. zakładam że skoro produkt jest za darmo, to raczej mało realne aby komuś chciało się ten plik wrzucać w sieć. w zamian za to klient pobiera plik bezpośrednio z serwera. można by ewentualnie pobawić się w trzecie rozwiązanie i dodatkowo zabezpieczać plik np. htaccessem i dodawać loginy i hasła itp. a dane do logowania podawać w mailu, ale to już jest cudowanie.
     

Poleć forum znajomym