1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Dwufazowa weryfikacja

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika Juji-PL, 1 Luty 2017.

?

Czy autoryzacja dwuetapowa poprawiłaby jakość home.pl?

  1. Tak

    2 głos(ów)
    100,0%
  2. Nie

    0 głos(ów)
    0,0%
  1. Juji-PL

    Juji-PL Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Szanowni Państwo!

    Chciałbym, ażeby rozpatrzyli Państwo wprowadzenia autoryzacji dwuetapowej.
    Państwa usługi są bardzo bezpieczne, ale taki dodatek, zdecydowanie utrudniłby skorzystanie z hasła. Dla mnie najlepsza byłaby "apka" Autheticator Google.

    Z poważaniem,
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Juji-PL ze swojej strony mogę zapewnić, ze poruszę ten temat na kolejnym spotkaniu wewnątrz-firmowym. Wrócę tutaj do tematu, jeśli uzyskam wartościowe informacje na ten temat.
     
  3. Juji-PL

    Juji-PL Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Dziękuję!

    Z poważaniem
     
  4. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    pytanie ankietowe w stylu "Czy autoryzacja dwuetapowa poprawiłaby jakość home.pl?" jest kiepskie. Odpowiedź jest tylko jedna - oczywiście, że podwyższa jakość (bo każda dodatkowa opcja zabezpieczeń podnosi jakość... bezpieczeństwa). To nie jest test wiedzy tylko chyba test tego "czy chcemy taką funkcjonalność?"

    Swoją drogą: @Juji-PL - ktoś już był pierwszy i zgłosił podobną sugestię w https://forum.home.pl/threads/bezpieczenstwo-logowania-do-glownego-konta.1566/
     
    Ostatnia modyfikacja: 6 Marzec 2017
  5. Juji-PL

    Juji-PL Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    ad 1. Słusznie, post miał zabrzmieć jako sugestia.

    ad 2. Mi zależy na kontach e-mail. W ogólności można obydwa problemy rozpatrzeć razem.
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Po konsultacji z kierownikiem produktu, zostało wystawione zgłoszenie (FEEDBACK-1063). Nie mogę w tej chwili nic obiecać, oprócz tego, że zostanie to rozpatrzone. Na podstawie obecnie zaplanowanych projektów, szacuję, że analiza wdrożenia takiej autoryzacji dwuetapowej może nastąpić nawet za kilka miesięcy. Proszę o cierpliwość, jest progres.
     

Poleć forum znajomym