1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Click Shop Edycja strony 404 - własne komunikaty błędów

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika michalhockey, 22 Październik 2015.

  1. michalhockey

    michalhockey Opiekun

    Wiadomości:
    174
    Docenione treści:
    44
    Hej!

    Czy jest możliwość łatwego edytowania strony 404? Standardowo wygląda to smutno, warto byłoby udostępnić w formie edycji taką stronę, aby można było dostosować ją według własnych potrzeb :) Pozdrawiam
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @michalhockey niestety w tej chwili nie jest to możliwe.

    Konsultowałem twoje zapytanie ze specjalistami od Click Shop, zastanawiałem się nad możliwością zastosowania domyślnego sposobu definiowania własnych stron błędów na serwerach w home.pl - https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/wlasne-strony-bledow-na-serwerze-w-home-pl/ , ale nie jest to dobre rozwiązanie przy Click Shop. Ze względów technicznych nie sugerujemy takiego rozwiązania.

    Mamy zgłoszenie na dodanie takiej funkcji w panelu Click Shop, np. w tym samym miejscu, gdzie definiowane są strony informacyjne w sklepie. Żadnego przybliżonego terminu wdrożenia nie jestem w stanie podać w tej chwili.
     
    michalhockey i Grzesiek lubią to.
  3. michalhockey

    michalhockey Opiekun

    Wiadomości:
    174
    Docenione treści:
    44
    A czy możliwe jest utworzenie samemu taką stronę w zakładce ZAWARTOŚĆ -> STRONY INFORMACYJNE i zastosowac kod w .htaccess na zasadzie

    Kod:
    ErrorDocument 404 /error.php
    Znalazłem fajną stronę http://mobiletry.com/blog/poprawa-bezpieczenstwa-witryny-oraz-seo-htaccess i pomyślałem, że część kodu była by przydatna, tylko pytanie czy te kody nadają się na clickshop i czy nie rozsypią sklepu
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Z informacji które uzyskałem, temat .htaccess pozostaje bez zmian, był podobny wątek dot. przekierowania w .htaccess, czy przepisania, adresów typu adres.pl/news na adres.pl/nowosc i nie było to możliwe/nie działało. Więc zakładam że i tu pojawi się problem, przynajmniej mi podczas próby zaimplementowania tego nic się w sklepie nie zmieniło.

    Możesz jeszcze spróbować samemu dla pewności: https://home.pl/sklepy-internetowe/demo
     
  5. michalhockey

    michalhockey Opiekun

    Wiadomości:
    174
    Docenione treści:
    44
    Wielka kropka taktycznego obserwowania tematu. Mija 2,5 lata od założenia tematu. Czy macie już jakiś przybliżony termin wdrożenia czy jeszcze się zastanawiacie czy w ogóle nie braliście tego pod uwagę i olaliście ten temat (bez urazy). :)
     
  6. PiotrekZ

    PiotrekZ eCommerce Team Moderator forum

    Wiadomości:
    149
    Docenione treści:
    8
    @michalhockey przybliżony termin wdrożenia to kwiecień/maj. Wiem, że długo czekaliście - prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości.
     

Poleć forum znajomym