1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Email < 500MB

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika LorK, 25 Czerwiec 2017.

  1. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Czemu nie można utworzyć skrzynki o rozmiarze np. 50MB?
    Jeśli mam automat, który wykonuje jakąś czynność i raz na tydzień wysyła mi emaila, to po co marnować na to 500MB?

    Czemu nie ma też informacji z jakiego przedziału mogę wprowadzić wartości?
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Dziękuję za wiadomość. Sugestia wraz z umotywowaniem została przekazana do kierownika projektu, numer zgłoszenia: QABETA-378.
     
    Last edited by a moderator: 30 Sierpień 2017
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Obecnie na home.pl nie można założyć skrzynek o mniejszej pojemności niż 500MB (dotyczy to wszystkich nowych rejestrowanych serwerów). Podobnie będzie na nowej platformie. Minimalna wielkość skrzynki to 500MB, a zwiększać można co 1MB, maksymalnie nie może przekroczyć łącznego dostępnego miejsca na pocztę.
     
  4. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    z czego wynika to 500MB? Krok co 1MB to jakaś bzdura, przecież nikt nie zwiększa rozmiaru skrzynki o 1MB gdy skrzynka ma 1GB.
    IMHO lepiej jest obniżyć próg (np. 50MB) a skoki ustawić np. co 100MB.
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Przesłałem Twój komentarz do naszego zespołu w ramach zgłoszenia QABETA-378.

    [​IMG]
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Najprawdopodobniej dodana zostanie informacja z jakiego przedziału można wprowadzić wartości odnośnie pojemności tworzonej skrzynki e-mail.
     
  7. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Zmieniliśmy wygląd ekranów w panelu, np. podczas tworzenia skrzynek pocztowych. Uznajemy temat za rozwiązany.
     

Poleć forum znajomym