1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

BŁĄD Error 404 przy wybraniu domeny

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika jakubgross, 27 Styczeń 2018.

  1. jakubgross

    jakubgross Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    3
    Cześć,

    Mianowicie, po wybraniu zakładki Domeny w panelu i kliknięciu na którąś z nich ukazuję się taki oto błąd:

    [​IMG]

    Po rozwinięciu strzałki i wybraniu "Zobacz podsumowanie" czy "Zarządzanie rekordami DNS" problem jest taki sam.

    Myślę, że uda się jakoś naprawić ten błąd, pozdrawiam.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @jakubgross nikt wcześniej nie zgłaszał czegoś takiego. czy faktycznie dotyczy to wszystkich domen?

    Klikam domeny, następnie w nazwę dowolnej domeny lub subdomeny, przechodzę do panelu tej konkretnej domeny. Sprawdź proszę w innej przeglądarce, podeślij informacje o jakiej konkretnie domenie rozmawiamy, czy wykonywałeś jakieś operacje na tej domenie? Czy jest zarejestrowana i utrzymywana w beta.home.pl ?
     
  3. jakubgross

    jakubgross Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    3
    @Grzesiek Chyba odkryłem źródło tego problemu, dzieje się tak dlatego, że prawdopodobnie domena jest przypisana do serwera, który stracił ważność. Teraz nie mogę już nim zarządzać.
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Poradzisz sobie sam z odpięciem domeny?
     
  5. jakubgross

    jakubgross Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    3
    Dzięki za pomoc. :)
     

Poleć forum znajomym