1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Filtr antyspamowy blokuje cgi/formmail

Dyskusja w 'Zabezpieczenia antyspamowe' rozpoczęta przez użytkownika augustyna, 29 Luty 2016.

  1. augustyna

    augustyna Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    1
    Dzień dobry!

    Na stronie na serwerze home.pl mam formularze rezerwacji wczasów oparte o skrypt formmail z home.pl.
    Listy przez niego wysyłane nie docierają do mnie, bo lądują w folderze SPAM,
    które musze ręcznie oznaczać jako nie spam.
    Chciałbym aby ta nie było.
    Temat i odbiorca emalii jest taki sam:
    Odbiorca to info@augustyna.home.pl
    A tematy emalii to
    Formularz rezerwacji - OW Augustyna, Jastarnia, ul. Nad Zatoką 8
    Formularz rezerwacji - OW Żeglarz, Jastrzębia Góra, ul. Radosna 6
    Formularz rezerwacji - Willa Augustyna, Jastarnia, ul. Ogrodowa 144
    Formularz wakacyjnej pomocy
    Napisałem do BOK, ale odpisali po 2 dniach (obsługa premium) żebym doadał nadawców do Białej listy. No cóż... nie znam swoich porzyswzłych klientów to i nie znam ich adresów.
    Ale i tak oczekując więc na odpowiedź pozwoliłem sobie wpisać adres swój na Białą listę nadawców i jako klient wysłałem formularz ale i to nie pomaga.
    List o temacie -Formularz rezerwacji - Willa Augustyna, Jastarnia, ul. Ogrodowa 144-
    nadal jest SPAMEM pomimo BIAŁEGO nadawcy.
    A zatem wnioskuję, że to jest problem Tematu, który kwalifikuje list jako spam.
    Proszę napisać jaki temat byłby dobry, albo jakieś inne rozwiązanie, bo na BOK liczyć nie mogę.
    nr sprawy [home.pl #ZSYW-28529-341]

    Kreślę się z rewerencją i łącząc stosowne wyrazy
    pozdrawiam ze słonecznej Jastarni!

    Andrzej Jóźwik
     
  2. augustyna

    augustyna Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    1
    Dziekuje, po udostepnieniu logów smpt przez bok, sprawe udało sie zalatwic i teraz wszystko gra. dziekuje bardzo
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @augustyna czy wprowadziłeś konfigurację wskazaną w przedostatniej wiadomości?

    "na białej liście antyspamowej powinien znaleźć się zapis augustyna@augustyna.home.pl lub *@augustyna.home.pl." ?
     
    casar i augustyna lubią to.
  4. augustyna

    augustyna Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    1
    tak, i to niezwłocznie, dziekuje za pomoc Panie Grzegorzu
     
  5. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Przepraszam, szukając Twojej sprawy nie widziałem że wspomniałeś o logach. Czyli jak rozumiem temat udało się rozwiązać? Zamykam. nie mniej rzucę jeszcze okiem na cały wątek, bo widzę że trochę wiadomości wymieniłeś z BOK, dobrze by było gdyby dało się skrócić tą wymianę korespondencji, ale to już zostawię osobom odpowiedzialnym za te sprawy.
     
    augustyna lubi to.
  6. augustyna

    augustyna Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    1
    Dziekuje raz jeszcze. Jestem klientem home.pl od 18 lat (rejestrował mnie sam Stefan Jurczyk, a Piotr Kapcio i Krystian Stypuła odpisywali na maile), co samo już doskonale świadczy, że jestem generalnie zadowolony z Waszych usług. I nadal sa one doskonałe, choc aby uzyskać cos więcej niz odpowiedź z faq, trzeba Was troche podociskać. Chyba padliście ofiarą własneho sukcesu :)
     
    Mariusz lubi to.
  7. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Rozumiem sytuację i miło mi przywitać tak doświadczonego użytkownika naszych usług :)
    Dlatego wychodząc na przeciw nowym zdarzeniom oraz pytaniom jakie się pojawiają, uruchomiliśmy forum. Zapraszam do aktywnego uczestnictwa.
     

Poleć forum znajomym