1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Filtrowanie wg wariantów na telefonie

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika MarcinK, 29 Styczeń 2018.

  1. MarcinK

    MarcinK Stały bywalec

    Wiadomości:
    44
    Docenione treści:
    10
    Witam,

    sklep internetowy z odzieżą dziecięcą... mamy wiele produktów w wielu rozmiarach.

    O ile podczas korzystania ze sklepu na komputerze mam możliwość filtrowania z modułu "opcje przeglądania" - zaznaczam sobie rozmiar/rozmiary, które mnie interesują i na liście produktów pokazują mi się tylko produkty, które są w danym rozmiarze w danej chwili dostępne.

    Niestety na telefonie idzie tylko wybrać kategorię i podkategorię, więc wyświetlają się "wszystkie" produkty i trzeba w każdego wchodzić z osobna żeby sprawdzić jakie rozmiary/warianty są faktycznie dostępne.

    Czy jest jakaś opcja, żeby na telefonie włączyć takie filtrowanie? Wydaje mi się, że jego brak - zwłaszcza w branży odzieżowej, skutecznie zniechęca Klientów do zakupów "przez telefon".
     
  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @MarcinK podaj nazwę sklepu w komentarzu lub PW, abym mógł się zapoznać.
     
  3. MarcinK

    MarcinK Stały bywalec

    Wiadomości:
    44
    Docenione treści:
    10

Poleć forum znajomym