1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Formatowanie tabelki atrybutów

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika mmaasszz, 12 Kwiecień 2017.

  1. mmaasszz

    mmaasszz Bywalec

    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    Witam.

    Mam prośbę - jak sformatować tabelkę z danymi zaciąganymi z atrybutów? Standardowo to jest tabela bez obramowania zewnętrznego, cienką linią, a chcielibyśmy zrobić pogrubioną i z obramowaniem zewnętrznym.

    Będę wdzięczny za trop CSS jak to zmienić.

    Z góry dziękuję.

    Pozdrawiam
    MT
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Zacznij od tego: https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/wprowadzenie-do-edycji-zaawansowanej-skorki-sklepu-click-shop/

    Być może prościej będzie Ci stworzyć własny styl dla tabeli niż edytować już istniejący. Ponieważ wcześniej nie szukałem w którym pliku (Edycja zaawansowana) jest tabela, przesłałem zapytanie do naszych specjalistów czy może orientują się. Jeśli nie uzyskam informacji no to Konfiguracja --> Wygląd --> Aktywny styl graficzny --> Edycja zaawansowana i tu masz pliki stylów (góra) i potem .tpl'e szablonu. Więc link wyżej + plik stylu (pierwsze kilka plików) powinieneś trafić. Innego pomysłu nie mam a i pewnie innego rozwiązania nie będzie, chyba że tworzenie tabel od zera... :p
     

Poleć forum znajomym