1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Funkcja duplikuj usuwa produkt

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika gielo2, 31 Lipiec 2019.

1. gielo2

gielo2 Asystent

Docenione treści:
    18
    Jest jakiś problem. Uzyłem funkcji duplikuj w sklepie i w ten sposób dodałem 2 nowe produkty paski treningowe. Za 3cim razem usunęło mi produkt zamist go zduplikować, myślałem że coś źle kliknąłem i w efekcie usunięte zostały wszystkie paski treningowe z jakich chciałem zduplikować nowe karty produktu. O co chodzi? Proszę o przywrócenie usuniętych produktów.

2. machum93

machum93 Zaglądacz

Docenione treści:
    0
    @gielo2
    Sugeruję skontakować się bezpośrednio przez infolinię lub formularz kontaktowy, ponieważ tutaj forumowicze za wiele nie pomogą (sytuacja bardzo dziwna i na pewno wymaga dokładnej analizy Twojego sklepu).

3. Grzesiek

Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

Docenione treści:
    324
    Potwierdzam. Na infolinii wybierz temat rozmowy Sklep a zostaniesz połączony z zespołem ecommerce. @HubertK chyba że jesteśmy w stanie to analizować bez autoryzacji?

4. PaulinaZ

PaulinaZ eCommerce Team home.pl Moderator forum

Docenione treści:
    0
    @gielo2 temat wymaga szczegółowej analizy oraz weryfikacji logów administratorów. Czy udało się skontaktować z zespołem telefonicznie?

Poleć forum znajomym