1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

FV i paragony

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika ygrecki, 19 Październik 2015.

  1. ygrecki

    ygrecki Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witajcie

    Jak macie zorganizowane wystawianie FV i paragonów w przypadku gdy macie sklep internetowy razem z fizycznym Mam klienta, który prowadzi sklep i teraz chce poszerzyć sprzedaż na internet. Nie wiem jak to oprogramować aby było prosto i skutecznie dla klienta. Klient ma Subiekta GT ale z tego co wiem komunikacja z CS jest tylko od GT do CS i tyle. Jak macie zorganizowane wystawianie paragonów dla klientów indywidualnych? Z FV raczej nie będzie problemu może być osobny magazyn w CS. Ale jak wystawiacie paragony? Recznie do każdego zamówienia? Tak tez chyba można np wpisując ręcznie zamówienie do Subiekta i z niego wystawiać paragon czy FV. Zakładam ze nie prowadzi sprzedaży za pobraniem bo to moze utrudniać wystawianie paragonów. Doradźcie coś ew podzielcie się informacjami jak to macie u siebie zorganizowane.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    W tym temacie trudno mi się wypowiadać, nie prowadzę sklepu, chociaż system płatnych odpowiedzi na forum na pewno by się sprawdził. Prędzej czy później ;)

    Na poważnie, przekazuję sugestię, jaką otrzymałem od pracowników związanych z produktem sklepu:

    "jeżeli sprzedaż odbywa się poprzez sklep stacjonarny i internetowy i klient korzysta z SUbiektGT, można pomyśleć o zakupie connectora S2S od E-mo.pl (dostępny także w wersji testowej, można sprawdzić jego działanie). To narzędzie pozwoli z powodzeniem synchronizować zamówienia (sprzedaż). Z racji tego, że subiekt wystawia faktury/paragony, to będzie to prostsze rozwiązanie aby wystawiać takie dokumenty w jednym miejscu"


    S2S polecamy z czystym sumieniem, www.e-mo.pl
     

Poleć forum znajomym