1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ODRZUCONE Gdzie ustawić, aby w menu były widoczne zawsze podkategorie?

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika TheL, 30 Styczeń 2016.

  1. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Gdzie ustawić aby w menu były widoczne zawsze podkategorie? Gdzieś to robiłem ale nie mogę sobie przypomnieć. Aby w pełni działało moje menu konieczne jest rozwinięcie na stałe menu.
     
  2. sexylingerie.pl

    sexylingerie.pl Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    5
    Podpinam się pod pytanie, również potrzebuję odpowiedzi na powyższe pytanie ale nigdzie jej nie znalazłam
     
  3. Stau

    Stau Majster

    Wiadomości:
    340
    Docenione treści:
    98
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    @Stau nie dokładnie o to chodzi.
    Chodzi o to aby menu boczne było cały czas rozwinięte tzn widoczne od razu wszystkie kategorie i podkategorie.
    Taka opcja ogromnie zwiększyła by możliwości robienia innych menu, można by było zrobić wręcz kosmiczne kombinacje wyglądające w dowolny sposób.
     
  5. Stau

    Stau Majster

    Wiadomości:
    340
    Docenione treści:
    98
    Na pewno? Mnie się wydaje, że takiej opcji w sklepie zwyczajnie nie ma. Z poziomu panelu tego nie widzę, w smarty zwraca od razu "wszystko" (listę kategorii "głównych").
     
  6. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    chyba, że mi się już skrypty sklepów pomyliły :D
    właśnie w szablonie widzę tylko zwiniętą listę, a nigdzie nie mogę dorwać jak to rozwinąć na stałe. szukam już nawet po API i nic :D
     
  7. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @TheL skonsultowałem temat z naszymi specjalistami, którzy zajmują się obsługą sklepu internetowego Click Shop. Otrzymałem informacje, że nie ma prostej metody (typu włącz/wyłącz w panelu sklepu) na wyświetlenie wszystkich kategorii oraz podkategorii w menu produktów.... ale jeśli znajdziesz jakieś ciekawe rozwiązanie, to proszę opublikuj je na forum :)
     
  8. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Udało mi się już osiągnąć rozwijane menu posiłkując się innymi rzeczami, kilkoma opisami sklepów itd, teraz zostało doprowadzenie go do ładnego wyglądu :)
     
    Stau i Mariusz lubią to.
  9. sexylingerie.pl

    sexylingerie.pl Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    5
    Czy podzielisz się tą wiedzą?
     
  10. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    jak skończę to menu to udostępnię je wszystkim :D
     
  11. sexylingerie.pl

    sexylingerie.pl Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    5
    ok to będę oczekiwać rozwiązania :)
     
  12. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Wszystko w swoim czasie, muszę mieć pewne rozwiązanie gotowe do wdrożenia, a trochę zabawy ze stylami jest.
     
  13. sexylingerie.pl

    sexylingerie.pl Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    5
    Witam :)
    Jak tam możesz się podzielić informacją? Może chodź naprowadź mnie to będę w danym kierunku kombinować...
     
  14. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Jest cały czas problem ze stylami, o ile samo wyciągnięcie menu jest możliwe to już technicznie oprogramować je aby wyglądało ładniej jest nieco trudniejszym
     
  15. PiotrekZ

    PiotrekZ eCommerce Team Moderator forum

    Wiadomości:
    149
    Docenione treści:
    8
    Porządkujemy forum. Zweryfikowałem Twoje zapytanie @TheL, na chwilę obecną w sklepie nie ma takiej możliwości i nie przewidujemy jej wprowadzenia.
     

Poleć forum znajomym