1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Google: No HTTP response detected

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Pykon, 23 Listopad 2016.

  1. Pykon

    Pykon Praktyk

    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    5
    Witam wszystkich,

    zainstalowana w Chrome wtyczka do analizy tagów Google pokazuje uparcie taki oto błąd odnośnie kodu Analytics na stronach sklepu:

    "No HTTP response detected"

    Czy Wam też się takie coś pokazuje?

    Co ciekawe, błąd powtarzalność tego błędu jest umiarkowana, raz go nie ma, a raz jest, czasem pokazuje się po jakimś czasie od otwarcia strony.

    Przy okazji dołożę cegiełkę do znanego już na forum tematu lokalizacji kodu GA:

    "Code found outside of <head> tag"

    Strona: http://www.energiajutra.com.pl/

    Pozdrawiam wszystkich ClickShoperów
    Michał
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Pykon spróbowałem zrobić mały research ze słowem kluczowym: "No HTTP response detected" i wyświetliło mi sporo wyników dotyczących nie tylko naszego Click Shopa. Spróbuje zasięgnąć języka tu i ówdzie, ale nie mogę niczego obiecać w tej sprawie. Może inni użytkownicy forum.home.pl mają więcej informacji na ten temat.
     
  3. PiotrekZ

    PiotrekZ eCommerce Team Moderator forum

    Wiadomości:
    149
    Docenione treści:
    8
    Porządki na forum, być może odpowiedź przyda się jeszcze autorowi lub innym użytkownikom :)

    Spotkałem się kilka razy z tym błędem, każdy ze sklepów miał integrację wykonaną przed kod w integracjach własnych/edycji zaawansowanej. Najlepiej wykonywać integrację z GA poprzez wbudowaną integrację w zakładkach: konfiguracja --> integracje --> inne --> GA. Jeżeli przy takiej konfiguracji błąd się pojawia, jest to do indywidualnej weryfikacji ;)
     

Poleć forum znajomym