1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Hasło do konta podczas rejestracji

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika Koshin, 5 Lipiec 2017.

  1. Koshin

    Koshin Zawodowiec Beta-tester

    Wiadomości:
    80
    Docenione treści:
    4
    Podczas rejestracji, otrzymujemy sugestię, z czego powinno składać się hasło. Mimo zastosowania się do wszystkich elementów wymaganych, moje haslo nie zostalo zatwierdzone z uzasadnieniem, iz przy takiej dlugości hasla, powinno skladac sie z bardziej zlozonych elementow (czy coś w ten deseń). Wg mnie, albo haslo powinno zostać przepuszczone, albo w warunakch do hasła powinnień być sygnalizator złożoności lub informacja że hasło musi być skomplikowane.
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Dziękuję za wiadomość. Sugestia wskazana w tym temacie została przekazana do naszego zespołu (numer sprawy: QABETA-539).
    [​IMG]
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Z uwagi na to, że nie jest to pierwsza sugestia odnośnie hasła, pochylimy się nad tym i pomyślimy nad uproszczeniem siły wymaganego hasła. Powiem też, że nawet nasz CEO interesuje się tą sprawą :).
     
  4. Koshin

    Koshin Zawodowiec Beta-tester

    Wiadomości:
    80
    Docenione treści:
    4
    Nie mam nic przeciwko złożonym hasłom - po prostu wystarczy poinformować użytkownika jak bardzo złożone ma być, lub jak bardzo złożone nie jest hasło w momencie jego wpisywania - bo tak to mamy sytuację UserWqrw - robię wszystko jak należy a rejestracja dalej leży.
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Koshin a jesteś w stanie podesłać do mnie przykład hasła, które chciałeś wprowadzić podczas rejestracji, ale nie zostało przepuszczone. Byłbym wdzięczny za podanie przykładu tutaj lub na PW.
     

Poleć forum znajomym