1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ODRZUCONE Historia zamówienia

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Adriano, 3 Październik 2018.

  1. Adriano

    Adriano Użytkownik

    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    6
    Witam,

    czy technicznie jest wykonalne i czy jest w planach dołożenie do zamówienia zakładki "Historia"
    w zakładce tej odkładałaby się pełna historia zamówienia czyli moglibyśmy sprawdzić kiedy klient złożył zamówienie , kiedy potwierdził i co najważniejsze zmiany w zamówieniu byłyby widoczne w historii.
    Na tą chwilę nie można sprawdzić który z pracowników dokonał zmian w zamówieniu (ilości kupionych sztuk, wariantu produktu itp.)
    Myślę że jest wiele osób którym przydałaby się taka wiedza zwłaszcza gdy jest kilka kont pracowniczych w sklepie.
     
    casar lubi to.
  2. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Oczywiście że się da ale do tego służy osobny system zewnętrzny.
    Sklep w zamyśle ma udostępniać PODSTAWOWY system zarządzania zamówieniami.
    To tak jak byś prosił za te same pieniądze rozbudowany system zarządzania magazynem.
     
  3. Adriano

    Adriano Użytkownik

    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    6
    no aż takich wymagań nie mam :) ale moim zdaniem historia zamówienia kto/co i kiedy zmienił to dość podstawowa informacja, prosty menadżer sprzedaży allegro posiada takie dane i nikt nie żąda za niego zbyt wiele pieniędzy.
    Już nie wymagam aby każdy pole posiadało swój dziennik ale te najistotniejsze dlaczego nie.
     
  4. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Z doświadczenia wiem że jak się ktoś zlituje to może oprogramują to za jakiś rok to najwcześniej.
    Chyba że chcesz spróbować zewnętrznego oprogramowania na testy które zepnie wszystkie kanały sprzedaży i da ci wszystkie te możliwości.
     
  5. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @Adriano po konsultacji z działem rozwoju aplikacji na ten moment nie wprowadzimy takich zmian.
     

Poleć forum znajomym