1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Hosting Hosting nie działa

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika Widmo, 9 Lipiec 2018.

  1. Widmo

    Widmo Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Dzień dobry,

    Już pisałem 3 razy do supportu maile, niestety nie otrzymałem konkretnej odpowiedzi, więc się nie będę rozpisywał bo jak w dniu dzisiejszym nie zostanie to rozwiązane to robię przekierowanie domeny i wykupuję serwer w innym miejscu.

    Problem jest taki, że wgrałem system zarządzania treścią - sklep internetowy prestashop i nie mogę uruchomić instalatora.
    Obecnie jest wgrany cały CMS i nie mogę uruchomić pliku index.php. Nie działa taniepsikanie.pl/install/index.php, ani http://taniepsikanie.pl/index.php, pomimo, iż wszystkie pliki zostały wgrane prawidłowo. Próbowałem również korzystać z adresu serwer1800718.home.pl i sytuacja wygląda tak samo. Więc skoro Państwa serwer nie jest w stanie otworzyć podstawowych plików PHP to coś jest nie tak i wydaje mi się, że warto szukać hostingu w innym miejscu.
     
  2. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Jeśli jeszcze nie przekierowałeś domeny na inny serwer to napisz jak masz ją ustawioną.
    Jaką wersję PHP masz ustawioną dla katalogu/serwera?
    Próbowałeś włączyć display_errors dla index.php?
    Sprawdzałeś czy masz dla serwera/katalogu włączone opcje o których piszą tu?
    Gdzie wgrałeś pliki ze sklepem? W podanych przez Ciebie lokacjach nie widać pliku Install_PrestaShop.html o którym mowa tu.
     
  3. Widmo

    Widmo Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Ale co to za cyrki. Na hekko.pl nie było problemu, na linuxpl.com nie było problemu, zachciało mi się sprawdzania innych hostingodawców i nic tylko żałować mogę. Sprawdzałem takie podstawowe rzeczy wersja php 5.6. Jeśli chodzi o ustawienia php.ini to nie jestem w stanie tego zrobić przy tak beznadziejnym i nieintuicyjnym panelu jaki ma ten beznadziejny home.pl.

    Wszystkie pliki wgrałem do /public_html. Jak wgrałem jakiś przykładowy szablon HTML to działał bez problemu.

    To o czym mowa "Install_PrestaShop.html", dotyczy się tylko wgrywania CMSu z paczki .zip. Ja wgrywałem bezpośrednio. Co można zobaczyć, że strony HTML działają bez problemu: http://taniepsikanie.pl/error500.html

    Dziękuję za temat, ale trzeci dzień się kończy i cieszę się, że wydałem tylko kilka złoty, a nie pełną opłatę i nie dziwie się, że promocjami ściągają ludzi bo im te gówniane serwery nie działają, a support ma ludzi w dupie.

    Temat można zamknąć bo i tak przenoszę z tego shitu się na normalne serwery gdzie nie tracę czasu i nerwów.
     

Poleć forum znajomym