1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ODRZUCONE Ilość i wielkość zdjęć produktów na stronie głównej sklepu

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Ilona, 11 Lipiec 2016.

  1. Ilona

    Ilona Stały bywalec

    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    1
    Cześć,

    sklep: mrslim.eu

    chciałabym żeby w polecanych produktach było ich 3 w rzędzie i żeby zdjęcia produktów były większe.

    Da się?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Najprościej i najszybciej co udało mi się trafić:

    Konfiguracja --> Wygląd --> Aktywny styl graficzny --> Własny styl CSS

    Zmiana marginesów:


    Kod:
    .s-row {
        margin-right: 60px;
        margin-left: 60px;
    }
     
  3. Ilona

    Ilona Stały bywalec

    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    1
    rozjechała mi się cała główna :/ i wielkość zdjęć bez zmian :/
    więc tak się niestety nie uda
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Ilona niestety nie podam Ci na to dokładnego rozwiązania, ponieważ taka modyfikacja wymaga sporo pracy w kodzie sklepu. Nasze wsparcie nie obejmuje aż tak szerokiego zakresu modyfikacji.

    Mogę tylko zasugerować, abyś sprawdziła jedną rzecz w panelu sklepu: "Konfiguracja" -> "Wygląd" -> "Aktywny styl graficzny" -> zakładka "Strona główna". Otóż po przejściu do tego miejsca, powinnaś mieć dostępną "Ilość produktów na stronie". Spróbuj wpisać w tym polu wartość "6", powinno to spowodować zmniejszenie liczby produktów na stronie głównej do tej ilości.

    ilosc-produktow.png
     
  5. Ilona

    Ilona Stały bywalec

    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    1
    @Mariusz od tego zaczęłam :) ale niestety nie osiągam tego efektu o który mi chodzi
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Rozumiem, spróbuję jutro coś jeszcze znaleźć (w sumie jesteś drugą osobą, która o to się pyta w krótkim czasie).
     
  7. Ilona

    Ilona Stały bywalec

    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    1
  8. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Ilona otrzymałem niestety potwierdzenie, że w przypadku szablonu RWD nie ma takiej opcji - bo wszystko jest automatycznie skalowane do szerokości ekranu. Jeśli otworzysz sklep na mniejszej szerokości ekranu niż na twoim komputerze, to będzie wyświetlało trzy kolumny produktów, później na smartfonach jedną kolumnę. Jest to zaawansowana modyfikacja.
     

Poleć forum znajomym