1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Informacja o dostawcy w karcie produktu

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika Agnesja, 22 Sierpień 2018.

  1. Agnesja

    Agnesja Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Dzień dobry,

    Prowadzę sklep w ClickShop i mam około 2000 produktów od około 15 dostawców.
    Szukam rozwiązania, które by mi pozwoliło w szybki sposób oznaczyć na karcie produktów od którego dostawcy jest dany produkt. Aktualnie mamy osobną tabelę, ale czasami jak klient dzwoni ułatwiłoby nam czy pracownikowi odnalezienie takiej informacji gdyby była od razu w panelu administracyjnym.

    Pozdrawiam,
    Agnieszka
     
  2. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Od tego właśnie są programy magazynowe.
    Śmiem twierdzić że jest to odważne posunięcie zarządzać około 2000 indeksów z panelu sklepu internetowego.
     
  3. Agnesja

    Agnesja Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Nie chcę zarządzać stanem magazynowym z panelu sklepu, chciałabym tylko "ukryć" informację w panelu sklepu gdzieś na karcie produktu o dostawcy - aby np. pracownik mógł szybko znaleźć informację od kogo dany towar bierzemy. Jest mi to potrzebne do uzyskiwania dalszych informacji już od dostawców - o planowanych dostawach, o kartach technicznych produktów itd.
     
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @Agnesja możesz wykorzystać dodatowy kod producenta jest on wyświetlany tylko w edycji produktu. Uruchamia się go w następujący sposób: Konfiguracja->Asortyment->Produkty i na samym dole należy zaznaczyć kod producenta i zapisać zmiany.
     
  5. Agnesja

    Agnesja Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    O właśnie - o coś takiego mi chodziło.
    I o ile dobrze sprawdziłam klienci tego nie widzą, ten kod jest widoczny tylko z poziomu panelu administracyjnego po wejściu na kartę produktu? Jeśli tak, to jest właśnie to czego szukałam.
    Dziękuję :)
     

Poleć forum znajomym