1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Inny kolor tła na tel niż na kompie

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika sexylingerie.pl, 13 Listopad 2019.

  1. sexylingerie.pl

    sexylingerie.pl Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    5
    Witam, od pewnego czasu w wersji na telefonie zniknęło mi tło które miałam ustawione, było takie samo zarówno na telefonie jak i na komputerze i mam nadzieję na tablecie ale tego nie mogę sprawdzić bo nie mam.
    Obecnie tylko na komputerze działa poprawnie, na telefonie belka z logiem ma tło niepoprawne jakieś różowo-brudne i poniżej na stronie również jest błędne. Działa tylko poprawnie jak wejdę bezpośrednio w jakiś produkt.
    Chodzi o stronę jak moja nazwa użytkownika :)
    Załączam zrzut jak to wygląda na komputerze, na telefonie gdy jest poprawnie czyli jak wejdę w jakiś produkt i wygląd który chcę naprawić czyli strona główna na telefonie.
    Jak ktoś ma jakiś pomysł gdzie i co muszę zmienić to będę bardzo wdzięczna za podpowiedź. 1. Sklep z komputera.png Sklep z telefonu błędnie.png Sklep z telefonu poprawnie.png
     
  2. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    @sexylingerie.pl niedogodność nadal występuje ? Sprawdzałem to na kilku urządzeniach i wszystko wygląda poprawnie.
     

Poleć forum znajomym