1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Inny sposób na integrację z hurtownią

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika tetronik.pl, 5 Marzec 2019.

 1. tetronik.pl

  tetronik.pl Nowy użytkownik

  Wiadomości:
  1
  Docenione treści:
  0
  Dzień dobry.
  Czy jest inny sposób na aktualizowanie stanów magazynowych i innych danych z hurtowni niż wykupienie aplikacji? Znalazłem tylko opcję dodania produktów, ale z pliku CSV, a nie XML.

  Pozdrawiam,
  Tomasz
   
 2. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 605
  Docenione treści:
  330
  CSV czy XML to praktycznie jedno i to samo. Zrób sobie eksport bazy produktów z przykładowym (chociażby) asortymentem (albo dodaj 1-2 produkty z hurtowni ręcznie i dopiero eksportuj). W efekcie otrzymasz plik, który możesz edytować np. w Excelu czy Open Office. Chodzi oczywiście o układ kolumn, nazwy, separatory, itp.. Narzędzia do arkuszy pozwalają na dowolne modyfikacje takich "baz" i dostosowanie ich do mechanizmu sklepu, tak aby import przebiegał prawidłowo.

  Drugim rozwiązaniem jest skorzystanie z użytkownika z dostępem do WebApi ale tu potrzebujesz jakiegoś integratora, np. oprogramowana, które po wprowadzeniu danych, korzystając z API, dokona zmian w sklepie.

  @LukaszC czy coś jeszcze powinien @tetronik.pl wiedzieć? Czy oferujemy import danych po naszej stronie?
   
 3. LukaszC

  LukaszC eCommerce Team home.pl

  Wiadomości:
  973
  Docenione treści:
  108
  @tetronik.pl tak jak już @Grzesiek opisał powyżej można synchronizować się z hurtownią poza aplikacją, ale jest to bardzo ręczna praca i może generować niedogodność w stanach dostępności.
   

Poleć forum znajomym