1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Instagram obok FB

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika WojciechG, 12 Kwiecień 2017.

  1. WojciechG

    WojciechG Praktyk

    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    4
    Witam, czy jest jakaś opcja aby wstawić odnośnik do instagramu pod samym odnośnikiem do fb ? [​IMG] Na grafice zaznaczyłem o które miejsce mi chodzi. Z góry dziękuję za pomoc :)

    upload_2017-4-12_12-33-40.png
     

    Załączone pliki:

  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    który facebook masz wstawiony? w tym który ja podawałem w przepisie bez problemu się da, wystarczy skopiować styl i kod od facebooka i pozmieniać tam nazwy klas oraz dać większą odległość od góry :)
     
  3. WojciechG

    WojciechG Praktyk

    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    4
    Mam facebook ten z panelu clickshopu, z Twoim miałem jakieś problemy, już nie pamiętam dokładnie.
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @WojciechG w tej chwili Click Shop nie umożliwia dodania aplikacji Intagrama z poziomu Panelu sklepu. Sugeruję znaleźć jakiś skrypt zewnętrzny powodujący wyświetlanie Instagrama. Po dodaniu skryptu, powinno być możliwe przesunięcie go w taki sposób, aby wyświetlał się tuż pod zakładką Facebook. Powinno być to możliwe za pomocą edycji CSS.
     
  5. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Dlatego tak jak napisałem, można wykorzystać mój sposób, ale trzeba go wykonać bardzo dokładnie. Dzięki niemu można tych boków dać dla instagrama, twittera, google plus czy czegokolwiek innego co daje box do umieszczenia na stronie.
     
    LekSad lubi to.
  6. WojciechG

    WojciechG Praktyk

    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    4
    TheL, jak mi się uda to dzisiaj powalczę z Twoim fb i napisze tutaj jeśli się uda.
     
  7. LekSad

    LekSad Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Czy mógłbym poprosić o pomoc z dodaniem do strony widgetu instagrama. Wcześniej dodałem sposobem TheL sam facebook i wszystko hulało, ale kiedy próbowałem ogarnąć instagrama to wszystko się posypało a ponieważ nie za bardzo znam się na javascript i css więc na pewno coś poplątałem tylko sam sobie nie dam rady tego zweryfikować.

    Będę wdzięczny za pomoc.
    link do sklepu - https://sklep1763553.home.pl
     

Poleć forum znajomym