1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Instalacja certyfikatu SSL z home.pl na beta.home.pl

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika X9DESIGN, 14 Listopad 2017.

  1. X9DESIGN

    X9DESIGN Bystrzak

    Wiadomości:
    63
    Docenione treści:
    4
    Mam jeden wolny certyfikat SSL w starej wersji home.pl i chciałbym go podpiąć pod domenę zainstalowana i obsługiwaną na hostingu w beta.home.pl. Jak to zrobić?

    Druga rzecz, że w hostingu beta.home.pl także mam certyfikat SSL lecz nie wiem dlaczego certyfikat ten wciąż ma status "oczekuje na aktywację", przez co nie mogę go wykorzystać.

    Proszę o pomoc.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Rejestracja usług w home.pl i beta.home.pl na ten moment obejmuje dostęp do 2 różnych systemów. Dlatego usługi widoczne w panelu home.pl nie są i nie będą widoczne w beta.home.pl i odwrotnie. To samo dotyczy domen, o których rozmawialiśmy już.

    Panel beta.home.pl na ten moment nie oferuje instalacji zew. certyfikatu SSL, trudno mi jest powiedzieć czy już możemy mówić o świadczeniu usługi w której zainstalujemy Ci zewnętrzny certyfikat ręcznie. Skonsultuję to.
     
  3. X9DESIGN

    X9DESIGN Bystrzak

    Wiadomości:
    63
    Docenione treści:
    4
    Ale co z certyfikatem, który mam przy hostingu w ramach beta.home.pl? Opłaciłem go a nie jest aktywowany.
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Wyślij proszę wiadomość prywatną do @Grzesiek z nazwą Twojego konta w beta.home.pl. Po odebraniu wiadomości prywatnej, sprawdzimy ten certyfikat SSL.
     

Poleć forum znajomym