1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Instalacja certyfikatu SSL z home.pl na beta.home.pl

Dyskusja w 'Obsługa i konfiguracja' rozpoczęta przez użytkownika X9DESIGN, 14 Listopad 2017.

 1. X9DESIGN

  X9DESIGN Stały bywalec

  Wiadomości:
  38
  Docenione treści:
  2
  Mam jeden wolny certyfikat SSL w starej wersji home.pl i chciałbym go podpiąć pod domenę zainstalowana i obsługiwaną na hostingu w beta.home.pl. Jak to zrobić?

  Druga rzecz, że w hostingu beta.home.pl także mam certyfikat SSL lecz nie wiem dlaczego certyfikat ten wciąż ma status "oczekuje na aktywację", przez co nie mogę go wykorzystać.

  Proszę o pomoc.
   
 2. Grzesiek

  Grzesiek BOK home.pl home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 150
  Docenione treści:
  301
  Rejestracja usług w home.pl i beta.home.pl na ten moment obejmuje dostęp do 2 różnych systemów. Dlatego usługi widoczne w panelu home.pl nie są i nie będą widoczne w beta.home.pl i odwrotnie. To samo dotyczy domen, o których rozmawialiśmy już.

  Panel beta.home.pl na ten moment nie oferuje instalacji zew. certyfikatu SSL, trudno mi jest powiedzieć czy już możemy mówić o świadczeniu usługi w której zainstalujemy Ci zewnętrzny certyfikat ręcznie. Skonsultuję to.
   
 3. X9DESIGN

  X9DESIGN Stały bywalec

  Wiadomości:
  38
  Docenione treści:
  2
  Ale co z certyfikatem, który mam przy hostingu w ramach beta.home.pl? Opłaciłem go a nie jest aktywowany.
   
 4. Mariusz

  Mariusz BOK home.pl home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  2 933
  Docenione treści:
  295
  Wyślij proszę wiadomość prywatną do @Grzesiek z nazwą Twojego konta w beta.home.pl. Po odebraniu wiadomości prywatnej, sprawdzimy ten certyfikat SSL.
   

Poleć forum znajomym