1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Instalacja SuiteCrm

Dyskusja w 'Hosting Business Cloud' rozpoczęta przez użytkownika alex011251, 18 Kwiecień 2018.

1. alex011251

alex011251 Nowy użytkownik

Docenione treści:
    0
    Mam poważny problem z redis home.pl
    Czy ta opcja jest aktywna? Jeżeli tak to jak ją włączyć
    Dostaje taki o to komunikat na stronie po instalacji.

"Warning: Redis::connect(): connect() failed: Connection refused in /stworzymy_pl/crm/include/SugarCache/SugarCacheRedis.php on line 102

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /stworzymy_pl/crm/include/SugarCache/SugarCacheRedis.php:102) in /stworzymy_pl/crm/include/MVC/SugarApplication.php on line 593

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /stworzymy_pl/crm/include/SugarCache/SugarCacheRedis.php:102) in /stworzymy_pl/crm/include/utils.php on line 2995"

http://crm.stworzymy.pl/

2. Grzesiek

Grzesiek BOK home.pl home.pl Administrator forum

Docenione treści:
    314
    Nie wiem co to może być, wystawiam zgłoszenie, nie wiem czy to jest po naszej stronie czy w samym crm, więc daj mi chwilę na odpowiedź: QA-53823

3. alex011251

alex011251 Nowy użytkownik

Docenione treści:
    0
    Witam. Chwilowo działa ale prosiłbym o weryfikację.
    Błąd sam w sobie nie robi nic konkretnego oprócz wykrzaczania strony.
    Dodałem tymczasowo "error_reporting (0); " do index.php

4. Grzesiek

Grzesiek BOK home.pl home.pl Administrator forum

Docenione treści:
    314
    Informacje jakie uzyskałem:

Nie mamy serwera Redis jako usługa, dlatego też SugarCRM nie może się do niego połączyć.
    Można wyłączyć cache oparty o serwer Redis w konfiguracji CRM-a: http://support.sugarcrm.com/Documen...pplication_Framework/Performance/PHP_Caching/

To powinno wystarczyć:

Kod:
    $sugar_config['external_cache_disabled_apc'] = true; // Disables APC

$sugar_config['external_cache_disabled_memcache'] = true; // Disables Memcache

$sugar_config['external_cache_disabled_memcached'] = true; // Disables Memcached

$sugar_config['external_cache_disabled_redis'] = true; // Disables Redis

$sugar_config['external_cache_disabled_smash'] = true; // Disables sMash

$sugar_config['external_cache_disabled_wincache'] = true; // Disables Wincache

5. TheL

TheL @Lider VIP Moderator forum

Docenione treści:
    511
    dodam tylko, że to nie jest błąd a tylko warning

Poleć forum znajomym