1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Instalacja WordPress na hosting

Dyskusja w 'Obsługa i konfiguracja CMS WordPress' rozpoczęta przez użytkownika ms89, 24 Sierpień 2017.

  1. ms89

    ms89 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam, mam problem i zupełnie nie wiem co robię źle, że wciąż nie udaje mi się poprawnie zainstalować Wordpressa... przeczytałam wszystkie możliwe instrukcje, zrobiłam wszystko krok po kroku tak jak to było odpisane a mimo wszystko wciąż jest jakiś błąd... może ktoś z Was będzie umiał pomóc? utknęłam w tym miejscu... (obraz w załączniku)
     

    Załączone pliki:

    • Obraz2.png
      Obraz2.png
      Rozmiar pliku:
      108,9 KB
      Wyświetleń:
      577
  2. ms89

    ms89 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Czy ktoś z Was potrafi mi pomóc? Będę wdzięczna za wszelkie informację
     
  3. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Rozumiem, że instalujesz WP z pobranej paczki ze stron twórców, a nie z Autoinstalatora?
    Z komunikatu wynika, że źle podałaś nazwę bazy danych - powinna być taka sama jak nazwa użytkownika - 24976214_gf , a nie jak nazwa serwera - serwer1786808 - bazy o takiej nazwie nie da się założyć.
     
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    jako serwer ma być localhost
     
  5. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    nazwa bazy danych i nazwa użytkownika = nazwa bazy danych, np. 1234567_nazwa (ustalasz to w panelu podczas tworzenia bazy danych, nazwę podaje się w całości wraz z automatycznym członem). Potem hasło do bazy + serwer czyli localhost. Przedrostek wg. uznania, chyba że wgrywasz jakąś bazę później.

    Nie może się nie udać.
     

Poleć forum znajomym