1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Integracja Allegro - dostawy

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika ilirenel, 12 Kwiecień 2017.

  1. ilirenel

    ilirenel Zaglądacz

    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    1
    Chciałem przenieść obsługę moich aukcji Allegro do Click Shopu ale brakuje mi dwóch (między innymi) opcji:
    A) Nie mogę znaleźć w opcji wysyłki towaru: Allegro Kurier InPost za pobraniem (omyłkowo brakuje?)
    B) Planuję aktywować różne opcje wysyłki za pomocą wartości Gabarytu - działa to super w towarach wystawianych na ClickShopie; niestety przy wystawianiu z systemu aukcji na Allegro ani nie jestem w stanie dodać warukowej aktywacji opcji dostawy na Allegro w zależności od Gabarytu, ani nawet nie ma filtra do Asortymentu odnoszącego się do gabarytu, co by mi pozwoliło hurtowo wystawić aukcje o tym samym gabarycie

    PS: zmiana Polecony Allegro na Allegro MiniPaczkę została wprowadzona pod koniec lutego a ja dalej tego nie widzę w systemie; wiem jak to obejść ale te opóźnienia ...
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Wystawione zostało zgłoszenie do kierownika produktu w celu zmiany "Polecony Allegro" na "Allegro MiniPaczkę" oraz dodana została informacja o braku opcji dostawy "Allegro Kurier InPost za pobraniem" z prośbą o jej wprowadzenie.

    Do zgłoszenia została dodana treść Twojego posta odnośnie aktywowania różnych opcji wysyłki za pomocą wartości gabarytu, warunkowej aktywacji opcji dostawy na Allegro w zależności od gabarytu oraz na temat braku filtra do asortymentu odnoszącego się do gabarytu.

    Numer zgłoszenia: CSMNT-564

    Wrócę tutaj do tematu, gdy uzyskam informacje zwrotne na ten temat.
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    W temacie 3 pytania, zgłoszenie zostało przekazane ale trudno określić czy zostanie wdrożone. Pozostałe są in progress.
     
  4. ilirenel

    ilirenel Zaglądacz

    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    1
    ? nie powiem żeby to coś wyjaśniło ;)
     
  5. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Tematy zostały zgłoszone i przekazane do autorów aplikacji. W praktyce oznacza to że czekamy na aktualizację oraz wdrożenie nowych funkcjonalności.
     

Poleć forum znajomym