1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Integracja z Allegro - profil aukcji brak Allegro minipaczka inpost w sposobach dostawy

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika papux, 9 Marzec 2017.

  1. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Integracja z Allegro - profil aukcji
    brak Allegro minipaczka inpost w sposobach dostawy.

    Dlaczego?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Pisząc wprost nie ma przesyłek z Allegro Inpost w obsłudze integracji. Jeśli mnie oczy nie mylą, to rozwiązaniem tego będzie wprowadzenie integracji z Allegro w formie aplikacji (a więc sklep z aplikacjami, który w końcu od początku tego roku już działa). Czekamy na wdrożenie, o ile Allegro nie przyblokuje takiej integracji to powinna ona być dostępna bez problemu.

    Dotyczy to tak samo profili aukcji gdzie po prostu możesz sobie to wstawić, ale nic poza tym po stronie sklepu więcej nie zyskasz. Nie idzie to po API po prostu.
     
  3. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Wystawiam aukcje z clickshop bo mi tak wygodniej bo mam zbudowany profil schemat szablonu. Nie interesuje mnie wysyłka czy pobieranie zamówień bo to nie działa poprawnie już od roku. Mam podpisywany cały schemat robię wystaw i po kłopocie ale muszę umieścić w schemacie minipaczke. I teraz po wystawieniu muszę wchodzić na Allegro i ja dodawać do wystawionej aukcji.
     
  4. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    To samo tyczy się nowego ulepszonego formularza wystawiania aukcji Allegro w którym jest dodatkowe pole EAN.
    Czy clickshop wystawia już aukcje na nowym formularzu?
     
  5. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    FEEDBACK-1065 wystawiłem zgłoszenie z prośbą o komentarz kierownika/opiekuna. Czekam na odpowiedź.
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @papux integracja minipaczka inpost zostanie wprowadzona do Click Shop w wersji 5.8.15 (niedługo wprowadzamy aktualizację 5.8.12). Na tej podstawie możemy określić, że już za kilka tygodni zgłaszana przez Ciebie integracja będzie wprowadzana do sklepów do Click Shop.
     
  7. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Świetnie ale teraz dla mnie to nie ma najmniejszego znaczenia.
    Może dla potomnych.
    Pozdrawiam.
     

Poleć forum znajomym