1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE integracja z iFirma - pole "podstawa prawna"

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika manycom, 20 Marzec 2017.

  1. manycom

    manycom Początkujący

    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Próbowałem podłączyć Click Shop z iFirma i napotkałem na problem z uzupełnieniem pola " podstawa prawna".

    Pole jest wymagane do integracji ale nie ma żadnego wyjaśnienia czego powinna być ta podstawa prawna?

    W poradniku dotyczącym tej integracji ani nigdzie na forum nie znalazłem informacji co powinno znaleźć się w tym polu. nie ma też wyjaśnienia w panelu administracyjnym sklepu.

    Będę wdzięczny za pomoc co powinno zostać tam uzupełnione.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    https://www.ifirma.pl/blog/zmiany-w...ika-zwolnionego-z-vat-wymagane-elementy.html#

    W przypadku zwolnienia podmiotowego podstawą prawną jest art. 113 ust. 1 ustawy o VAT, w przypadku zwolnienia przedmiotowego jest to najczęściej właściwy punkt z art. 43 ust. 1 ustawy o VAT. W celu ustalenia typu zwolnienia, należy skontaktować się obsługą księgową Państwa firmy.

    Tak? Czyli element obowiązkowy dla nievatowca, wynikający z przepisów a nie samej konfiguracji. Nie mniej dzięki, uzupełniędokumentację.
     
  3. manycom

    manycom Początkujący

    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Dzięki.
    konfigurację udało się zapisać.
    Gwoli ścisłości - jest to element obowiązkowy dla nievatowca ale tylko przy zwolnieniu przedmiotowym.
    Przy zwolnieniu podmiotowym nie jest on obowiązkowy.
     

Poleć forum znajomym