1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Integracja z Pocztą Polską (eNadawca)

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika Paweł741, 4 Wrzesień 2016.

 1. Paweł741

  Paweł741 Początkujący

  Wiadomości:
  6
  Docenione treści:
  0
  Witam, piszę z prośbą o informację do kogo można zwrócić się o naprawę integracji z systemem eNadawca, kontakt przez formularz kontaktowy oraz infolinię nie przyniósł żadnego skutku, sprawa ciągnie się już ponad miesiąc, znalazłem na forum post w którym sprawa znalazła rozwiązanie.
  Sklep zachowuje się jakby cały czas miał w bazie stare hasło i blokuje tym samym eNadawcę, czyszczenie cache nie pomaga.
  Proszę o kontakt osobę, która byłaby w stanie pomóc.
   
 2. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 594
  Docenione treści:
  329
  @Paweł741 kluczowym w tej sprawie jest wykonanie wszystkich czynności wg. ustalonego schematu. Odnalazłem Twoje zgłoszenie i chociaż jest ono poprawnie przypięte do opiekunów sklepu, to widzę parę nieścisłości.

  Proszę wykonaj jeszcze raz te same zalecenia i odpowiedz na wiadomość e-mail przesyłając dane:

  1. Wyczyszczenie cache'u w panelu sklepu: Konfiguracja->Administracja/system->Pamięć cache . Wylogowanie się z panelu sklepu.

  2. Po wykonaniu punktu 1. prosimy o zmianę hasła do enadawcy (TYLKO PO STRONIE panelu ENADAWCY) na zupełnie nowe oraz zgłoszenie się do obsługi enadawcy w celu ustanowienia stałego hasła do usługi.

  3. Prosimy następnie o przesłanie drogą mailową nowego hasła do usługi. W ŻADNYM WYPADKU PROSIMY w panelu ClickShop-a nie wprowadzać nowego hasła do enadawcy (przy integracjach).

  Po wykonaniu tych czynności pracownik home.pl ze swojego poziomu dokona zmiany hasła do enadawcy w samym sklepie, co pozwoli na przywrócenie funkcjonowania całej integracji.

  Zgłoszenie numer: KDCL-37248-163
   
 3. doohoo

  doohoo Użytkownik

  Wiadomości:
  56
  Docenione treści:
  1
  Cóż to za rozwiązanie skoro są ustawienia dostepne w panelu?
   

Poleć forum znajomym