1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Integracja z Subiekt GT import bazy

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika csinho91, 18 Kwiecień 2017.

  1. csinho91

    csinho91 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    Jak w temacie mam pytanka dotyczące integracji bazy w Subiekcie GT ze sklepem Clickshop poprzez Click Studio.
    Sprawa wygląda tak, że posiadam już od dawna bazę towarów w programie subiekt GT (nie mam w niej ani zdjęć towarów ani opisów na tą chwilę powiedzmy 3000 produktów) i mam sklep internetowy, na którym produkty były zamieszczane indywidualnie poprzez panel administracyjny (nie mają wpisanych kodów kreskowych, symboli takich jak w Subiekcie itd.) Jednym słowem 2 różne bazy. Czas na pytania:

    1) Co się stanie z produktami istniejącymi na stronie w momencie synchronizacji poprzez clickstudio?
    2) Co z funkcją "krótkiego opisu" (mam szablon RWD Clickshop gdzie krótki opis wyskakuje po kliknięciu "pokaż więcej" a normalny opis w karcie produktu) ? Czy jest on równoznaczny z rubryczką opis w subiekcie w karcie produktu? a pełny opis to odpowiednio pełna charakterystyka?
    3) Dodałem już w subiekcie poziom ceny "sklep internetowy" i rozumiem, że przy integracji można wybrać, którą cenę program importuje?
    4) Jedyne co na tą chwilę zrobiłem to wprowadzenie w Subiekcie kategorii i podkategorii (cech i atrybutów?) (gdzieś widziałem poradnik, który odpowiada któremu :)) czy w momencie integracji kategorie się powielą??
    5) Pytanie trochę z innej beczki ale dla mnie najważniejsze.... Trochę martwi mnie "brak wsparcia dla aplikacji clickstudio"... Czy oznacza to, że prędzej czy później przestanie ona działać i cała integracja pójdzie w niepamięć? Lepiej rozejrzeć się za innym oprogramowaniem? Wiem, że konkurencja sprzedaje już takie w ramach swoich usług do synchronizacji no i jest oczywiście pomoc non stop pod telefonem....

    Tak więc proszę o pomoc i z góry dzięki ;)
    Pozdrawiam.
     
  2. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Odpowiem ci tylko na 5 pytanie.

    Odpuść sobie synchronizacje poprzez półśrodki czyli jakiś pośredni program. (który nie ma wsparcia)
    Synchronizacja powinna się odbywać poprzez bezpośrednie połączenie programu magazynowego z platformą sklepową. Każdy szanujący się producent oprogramowania magazynowego ma takie integracje szczególnie że platforma shopera jest jedną z najpopularniejszych i najczęściej używanych przez firmy hostujące takie jak np home.pl
     
  3. csinho91

    csinho91 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Dzięki za szybką reakcję. Też jestem tego zdania, że synchronizacja powinna być bezpośrednia jednakże z tego co wiem to insert (subiekt GT) jeżeli chodzi o platformę shopera - nie ma takiej integracji - a nawet w przypadku gdy mają swoją platformę Vendero to integracja też przebiega poprzez aplikację. Chyba że masz jakieś bardziej precyzyjne i cenne info to chętnie wysłucham ;)
     
  4. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Skoro masz subiekta to nigdy tego nie sparujesz bezpośrednio. No cóż powinieneś wybrać oprogramowanie pod swoje wymagania. Ja nienawidzę oprogramowania INSERU szczególnie ze z integracją czegokolwiek zawsze tam są problemy dlatego kolejnych wskazówek na temat tego oprogramowania ja niestety ci nie udzielę bo nie mam z nim do czynienia na codzień
     

Poleć forum znajomym