1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Intergracja z porównywarkami

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika sklep123123, 25 Wrzesień 2015.

  1. sklep123123

    sklep123123 Uczestnik

    Wiadomości:
    25
    Docenione treści:
    3
    Czy da się zintegrować tylko część oferty sklepu z porównywarkami?
    Powód tego pytania jest taki, że chciałbym bardziej popularne marki sklepu (odzież) umieścić w porównywarkach podczas, gdy bardziej ekskluzywne promować w inny sposób.
    Na pierwszy rzut oka wydaje mi się, że się nie da, ale może są tu tacy magicy, którym się to udało.. :)
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Teoretycznie rozwiążesz to tworząc własny plik XML z produktami, nie chcę Cię jednak wprowadzić w błąd, dlatego przekazałem temat do specjalistów od sklepu. Mam nadzieję jeszcze dziś uzyskać informację zwrotną, dlatego proszę Cię o zachowanie cierpliwości.
     
  3. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    W sumie jest jedno rozwiązanie - do XMLa lądują produkty, które mają ustawionego producenta. Te, które go nie mają, nie będą w porównywarkach.
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Zgadza się. To jest jedyne najlepsze rozwiązanie. Ale wystawiłem na to dodatkowe zgłoszenie jako sugestię rozwoju.
     

Poleć forum znajomym