1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Internetowe Rewolucje Google

Dyskusja w 'Firma w Internecie' rozpoczęta przez użytkownika Grzesiek, 20 Maj 2016.

 1. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 599
  Docenione treści:
  329
  Jeśli szukacie sprawdzonych rad na prowadzenie biznesu lub swoją obecność w sieci Internet, Google wychodzi na przeciw Waszym oczekiwaniom. Chociaż sam kurs/szkolenie nie jest niczym nowym i funkcjonuje w sieci od dobrych kilku miesięcy (home.pl też swego czasu zaangażowane było w Internetowe Rewolucje) to jednak warto sięgnąć do niego i zaczerpnąć trochę wiedzy o swojej obecności w sieci.


  Na celowniku Google znajazło się ponad 100 tysięcy małych i średnich przedsiębiorstw, ale o obecności w sieci, powinien wiedzieć każdy, kto wiąże lub chce wiązać z nią swoją działalność.

  W 2015 wg. oceny Google, tylko 17% polskich przedsiębiorstw wykorzystywało internet do sprzedaży i analogicznie (chociaż nie jest powiedziane że jest to ta sama grupa) 17% polskich przedsiębiorstw była obecna w mediach społecznościowych.

  Pamiętając że ideą mediów społecznościowych jest dzielenie się, dzielenie się informacją, którą może być zarówno dialog jak i opinia.

  Co ciekawe 80% przedsiębiorców zadeklarowało że internet mógłby pomóc w rozwoju ich firmy.

  Google zaprasza Was do kursu, nie jest on krótki, ale możecie przejść go w wolnym czasie. Zapraszam.
   

Poleć forum znajomym