1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE jak edytować mail z nr przesyłki

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika majsteronline, 24 Sierpień 2016.

  1. majsteronline

    majsteronline Kandydat

    Wiadomości:
    103
    Docenione treści:
    3
    Cześć,

    właśnie zmieniłam kuriera, proszę o informację jak mogę zmienić treść maila z nr wysyłki. Chodzi mi o dodanie nowego linku do monitorowania przesyłki.

    z góry dziękuję za pomoc

    Kinga
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Zmiany wykonasz w sekcji Konfiguracja --> Sprzedaż --> Dostawy edytując lub dodając nowe, wyłączając stare systemy dostaw. W każdym systemie masz także pole : adres śledzenia przesyłki, które to, zgodnie z opisem, można wykorzystać w znacznikach:

    adres url pod którym klient będzie mógł śledzić lokalizację przesyłki, po uzupełnieniu numeru przesyłki w edycji zamówienia

    {tracking_number} - znacznik numeru przesyłki{delivery_trace_link} - znacznik adresu śledzenia, do użycia w mailu zmiany statusu

    Te informacje wstawiasz w maila (Zawartość --> Wiadomości e-mail) o ile nie zoostały wcześniej użyte już z automatu. Niektóre znaczniki można także zamiennie stosować w szablonie fragmentu wiadmości, który jest wstawiany z konfiguracji formy dostawy (Konfiguracja --> Sprzedaż --> Płatności) tu w edycji każdej formy masz możliwość zdefiniowania indywidualnego komunikatu w koszyku jak i fragmentu komunikatu wstawianego w wybrany szablon wiadomości e-mail).
     
    majsteronline lubi to.
  3. majsteronline

    majsteronline Kandydat

    Wiadomości:
    103
    Docenione treści:
    3
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    W razie pytań, pisz dalej, będziemy szukali innych rozwiązań.
     

Poleć forum znajomym