1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

PORADNIK Jak pobrać fakturę VAT lub PRO FORMĘ z Panelu home.pl?

Dyskusja w 'Usługi dodatkowe oraz panel administracyjny' rozpoczęta przez użytkownika admin, 29 Styczeń 2015.

 1. admin

  admin BOK home.pl home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  12
  Docenione treści:
  3
  Aby pobrać PRO FORMĘ, zaloguj się w Panelu home.pl do usługi z uprawnieniami administracyjnymi i następnie kliknij opcję menu "Płatności" -> "Faktury nieopłacone". Na liście zaznacz wybraną PRO FORMĘ i kliknij przycisk "Pobierz fakturę w PDF".

  Aby pobrać fakturę VAT, zaloguj się w Panelu home.pl do usługi z uprawnieniami administracyjnymi i następnie kliknij opcję menu "Płatności" -> "Faktury opłacone". Na liście zaznacz fakturę VAT i kliknij przycisk "Pobierz fakturę w PDF" lub "Wnioskuję o duplikat faktury w PDF".

  [​IMG]
  WAŻNE! Przycisk "Pobierz fakturę w PDF" pozwala pobrać oryginał faktury VAT w wersji elektronicznej (PDF). Natomiast przycisk "Wnioskuję o duplikat faktury w PDF" powoduje pobranie duplikatu wybranej faktury VAT w wersji elektronicznej (PDF).

  WAŻNE! Faktury VAT w wersji elektronicznej (w formacie pliku PDF) dostępne będą w Panelu home.pl w ciągu kilku dni roboczych po zaksięgowaniu płatności w home.pl. Udostępnienie Faktur VAT do pobrania najczęściej następuje w ciągu średnio 4 dni roboczych.

  WAŻNE! W celu otwarcia pobranej faktury VAT lub faktury VAT PRO FORMA wymagane jest posiadanie zainstalowanej aplikacji Adobe Reader, którą możesz pobrać pod tym adresem.

  Więcej informacji na temat pobierania faktur z Panelu home.pl znajdziesz pod tym adresem.
   

Poleć forum znajomym