1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Jak przenieść kontakty ze starej do nowej poczty

Dyskusja w 'Obsługa skrzynki e-mail w Poczcie home.pl' rozpoczęta przez użytkownika krisoo, 27 Czerwiec 2017.

 1. krisoo

  krisoo Nowy użytkownik

  Wiadomości:
  1
  Docenione treści:
  0
  Witam, jak mogę przenieść kontakty oraz wiadomości wysłane ze starej poczty do nowej. Dodam, iż nie mam już możliwości zalogowania się starej poczty ponieważ za każdym razem widnieje komunikat że jest niepoprawne hasło. Z góry dziękuję za pomoc.

  Pozdrawiam.
   
 2. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 660
  Docenione treści:
  333
  Kontakty nie są przenoszone, co powoduje że nie będzie możliwości ich skopiowania. Z przykrością informuję, że temat wyłączenia starej poczty trwa od ponad 2 lat.
  Jeśli chodzi o wiadomości, powinny być widoczne wszystkie. Jeśli tak nie jest, wystaw proszę zgłoszenie (panel.home.pl --> skorzystaj z formularza wysyłania wiadomości) w treści podając nazwę konta pocztowego. Numer zgłoszenia podaj na forum lub w PW. Sprawdzimy.
   
 3. LorK

  LorK Przyjaciel forum Beta-tester

  Wiadomości:
  1 064
  Docenione treści:
  95
  @Grzesiek a w starej poczcie nie było opcji eksportu (np. do CSV?) kontaktów?
   
 4. Mariusz

  Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

  Wiadomości:
  3 087
  Docenione treści:
  302
  Potwierdzam, że w starej Poczcie home.pl można było wyeksportować kontakty do pliku. Mamy to opisane w dokumentacji w tym artykule: https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/obsluga-kontaktow-na-poczcie-home-pl#eksport

  Po naszej stronie już nie włączymy Tobie dostępu do starej Poczty home.pl, ale możesz skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu przesłania do Ciebie listy kontaktów (koniecznie napisz w zgłoszeniu do BOK, że interesuje Cie format kontaktów dla Nowej poczty home.pl). Po otrzymaniu od nas kontaktów, będziesz mógł je zaimportować do Nowej Poczty home.pl (instrukcje jak to zrobić znajdziesz tutaj: https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/eksport-import-ksiazki-adresowej)
   

Poleć forum znajomym