1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Jednostka sprzedaży a koszyk

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika ryra91, 7 Wrzesień 2016.

  1. ryra91

    ryra91 Użytkownik

    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    3
    Witam,

    mam problem związany ze sprzedażą opakowań. Na zdj. 1 ustawiam, że jednostkę sprzedaży "szt." i wpisuję opakowanie jako 12sz.

    Po wrzuceniu do koszyka (zdj. 2) wyświetla mi się 1 szt. (a powinno wyświetlać 12szt.). Dopiero po kliknięciu na koszyk (zdj. 3) pokazuje się poprawna wartość.

    Wiem, że można ustawić jednostkę sprzedaży "op." ale zależy mi na tym by podana była cena jednostkowa (a nie cena zgrzewki).

    Chodzi mi o to, że dobrze by było, aby system przy wyświetlaniu koszyka (jak na zdj 2) już wtedy pokazywał, że wrzucamy 12 szt. a nie 1.

    Pozdrawiam
    Rafał
     

    Załączone pliki:

    • zdj 1.png
      zdj 1.png
      Rozmiar pliku:
      9,7 KB
      Wyświetleń:
      512
    • zdj 2.png
      zdj 2.png
      Rozmiar pliku:
      39,5 KB
      Wyświetleń:
      534
    • zdj 3.png
      zdj 3.png
      Rozmiar pliku:
      49,6 KB
      Wyświetleń:
      430
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    FEEDBACK-754 zgłosiłem to jako sugestię, słuszna uwaga moim zdaniem. Pozostaje jedynie do atrybutów dodać np. informacje o ilości produktów w opakowaniu + można pobawić się kartą produktu dodając taką informację obok ceny. Ale to już grzebanie w .tpl - Edycja zaawansowana.
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Przekazane do programistów, czekamy na ruch po ich stronie. Pozostaje obserwować komunikaty i aktualizacje. Terminu nie znamy.
     

Poleć forum znajomym