1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Język Angielski w e-sklepie

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika oliwiersc, 30 Wrzesień 2021.

  1. oliwiersc

    oliwiersc Zaglądacz

    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    0
    Witam, kupiłem pakiet "e-sklep profesjonalny" w którym jest 5 walut i języków , waluty już ustawiłem natomiast jeśli chodzi o języki to po dodaniu angielskiego na stronie nic się nie wyświetla w języku ang... gdzieś czytałem że trzeba niby ręcznie dodawać wszystkie frazy lecz tłumaczenie samemu 3000 fraz z polskiego na angielski zajmie mi dłużej niż postawienie sklepu od nowa tylko że na wordpressie na którym są wtyczki które automatycznie tłumaczą cała stronę , czy muszę wszystkie 3000 fraz tłumaczyć czy da rade automatycznie ?
     
  2. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    @oliwiersc w całości sklep przetłumaczony jest na angielski ale w wersji Stany Zjednoczone, dlatego najłatwiej jest ustawić tą wersję języka jako aktywna. W przypadku jak przeszkadzać będzie Tobie flaga USA to możesz pobrać frazy językowe z wersji Stany Zjednoczone i zaimportować do zwykłej angielskiej.
    Co do wyglądu, produktów, stron internetowych trzeba to przetłumaczyć zmieniając wersję sklepu na zapleczu bodajże lewy dolny róg
     
  3. oliwiersc

    oliwiersc Zaglądacz

    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    0
    Tylko ze wlasnie ustawilem i nie przetlumaczylo mi calego sklepu tylko moze z 2 zakladki
     
  4. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    Podaj link do sklepu bo w sklepie przetłumaczone są tylko frazy językowe a wszystko pozostałe trzeba tłumaczyć samodzielnie. Możliwe że chodzi tobie o menu lub stopkę do której dodałeś jakieś własne linki
     
  5. Setool

    Setool Spryciarz

    Wiadomości:
    48
    Docenione treści:
    1
    Sklep automatycznie tłumaczy zwykłe frazy. Natomiast reszta typu nazwy zakładek, produktów, różne nazwy wysyłek, opisy jest po stronie użytkownika sklepu.
     

Poleć forum znajomym