1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Joomla hosting na głównej

Dyskusja w 'Dyskusje o funkcjonowaniu forum' rozpoczęta przez użytkownika jedrus, 23 Wrzesień 2016.

 1. jedrus

  jedrus Użytkownik

  Wiadomości:
  57
  Docenione treści:
  10
  Witam jako nowicjusz na forum w dziale "dyskusji o funkcjonowaniu forum" i od razu pytam Szanownego Admina o możliwość postawienia na str. głównej forum kategorii dla Joomla. Jest już tam (główna) "WordPress hosting" ale nie wszyscy (chyba) siedzą na WP i taka kategoria na pewno byłaby przydatna. Panowie z telefonicznej pomocy technicznej nie zawsze są pomocni w Joomla i taki dział na forum zaoszczędziłby trochę czasu dla adminów i dla nas, tzn tych którzy kiedyś, kiedyś wsiedli na Joomla a teraz mają z tym CMSem mniejsze/większe problemy. Proponuję np. takie działy:
  -Instalacja, aktualizacja, migracja
  -Administracja - ogólnie
  -Rozszerzenia - Komponenty, moduły, dodatki
  -Bezpieczeństwo
  -Szablony, formatowanie wyglądu
  -Sklepy
  -Optymalizacja i wydajność
  Zresztą pomoc techniczna home.pl wie w jakich sprawach zawracamy im głowę najczęściej, dlatego łatwiej im postawić stosowne działy w kategorii forum "Joomla hosting".
   
 2. TheL

  TheL @Lider VIP Beta-tester

  Wiadomości:
  2 400
  Docenione treści:
  532
 3. jedrus

  jedrus Użytkownik

  Wiadomości:
  57
  Docenione treści:
  10
  Niby tak, ale widziałem tam też tytuły do wątków dotyczących bezpośrednio zarządzania systemem WP. OK postawię swój problem na aplikacjach ale chodziło mi bardziej o coś oddzielnego, co ułatwiłoby to serfowanie w przypadku napływu nowych forumowiczów.
   
 4. Mariusz

  Mariusz pomoc.home.pl home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 088
  Docenione treści:
  302
  @jedrus rozumiem Twoją potrzebę, ale musimy poczekać na to, aby forum urosło. Póki co staramy się zmniejszać ilość kategorii z uwagi na to, że ilość tworzonych tematów tego jeszcze nie wymaga. W sytuacji, gdy ilość tematów na temat Joomla się "powiekszy", z pewnością będziemy się nad tym zastanawiać :)
   

Poleć forum znajomym