1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Karta produktu - prośba o pomoc w edycji

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika stachurski12, 20 Listopad 2017.

  1. stachurski12

    stachurski12 Użytkownik

    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    2
    Witam
    Chciałbym edytować kartę produktu w clickshopie, na bardziej zaawansowaną, jednak nie znalazłem nigdzie takiej opcji w panelu.
    Najlepiej zobrazują to obrazki :
    1wszy obrazek to aktualnie kartka produktu z mojego sklepu
    2gi obrazek to karta produktu zaawansowana jeżeli chodzi o treść/linki - właśnie takie podstrony chciałbym utworzyć w swojej karcie.
    Czerwonymi strzałkami zaznaczyłem o jakie podstrony mi chodzi.
    W jaki sposób mógłbym to wykonać ?
    Będę wdzięczny za informację.
    Pozdrawiam/Stasiek
     

    Załączone pliki:

  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @stachurski12 tutaj jedynie edycja zaawansowana i dodanie tych linków w pliku product/index.tpl
    Ciężko będzie określić, czy ktoś poda gotowy podaje lokalizację w którym można wprowadzić wskazane linki:
    Kod:
    384 {/if}
    #linki                                                            
     386 <meta itemprop="category" content="{$product->defaultCategory->translation->name}" />   
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Szukając lokalizacji obecnych na karcie produktu elementów jak poleć produkt, powiadom, itp. możesz dodać ich kopie wprowadzając własne dodatkowe treści i odpowiednio href (linki) dla nich. Była kiedyś taka modyfikacja na forum, nie mogę jej odszukać (jeszcze postaram się) ale dokładnie na tym się opierała co napisałem. Edycja pliku, powielenie wierszy i wpisanie własnych fraz.
     

Poleć forum znajomym