1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Kod rabatowy

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika MagdaM, 2 Lipiec 2015.

  1. MagdaM

    MagdaM Uczestnik

    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    1
    Jesteśmy po testach procesu zakupowego z użytkownikami, i największym "problemem" okazał się kod rabatowy. A raczej jego słaba widoczność. Czy da się coś z tym zrobić?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Co dokładnie masz na myśli pisząc o słabej widoczności kodu rabatowego?
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Jestem pod wrażeniem, ponieważ bardzo poważnie podchodzisz do tematu. Tak trzymać! Analiza każdego kroku użytkownika/klienta - począwszy od dodania produktu do koszyka, a kończywszy na dokonaniu płatności lub porzuceniu zakupów - powinna być realizowana przez właściciela każdego sklepu internetowego.

    @MagdaM napisz nam proszę co chciałabyś zmienić, w jaki sposób chciałabyś zwiększyć widoczność pola "Kod rabatowy"?
     
  4. MagdaM

    MagdaM Uczestnik

    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    1
    Tak, jak to opisał jeden z testujących:
    "Zauważyłem, że po wpisaniu kodu rabatowego i jego potwierdzeniu okno od razu się odświeżyło bez żadnego komunikatu, że został przyjęty - oczywiście kwota się zmieniła jednak widok był taki jak przed jego wpisaniem, dopiero jak klikniesz mam kupon to się ujawnia, że został wpisany."

    Najlepiej gdyby w zależności od typu kodu (darmowa dostawa, upust) informacja o przyjęciu była dodana przy informacji Do zapłaty. Czyli na przykład jak ktoś wprowadził kod na darmową dostawę, to mu się nie tylko redukuje koszt dostawy, ale na przykład zaznacza na czerwono Ozł oraz przekreślona kwota dostawy...
     
    zapachciszy lubi to.

Poleć forum znajomym