1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Kolor w stopce i polu nawigacji, wyszukiwarka w stopce

Dyskusja w 'Kreator stron internetowych' rozpoczęta przez użytkownika QQQ, 13 Grudzień 2016.

  1. QQQ

    QQQ Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam
    Wszystkich pierwszy raz tutaj.
    Próbuje edytować stronę na bazie szablonu "Florentina Vintage".
    Napotkałem i aż do teraz nie potrafię pokonać problemu jak wstawić tła do stopki i do pola /paska zawierającego menu. (na stronie głównej). Chciałem także w stopce umieścić wyszukiwarkę ale nie daje się ona tam przeciągnąć.(lokuje się tylko w banerze).
    Z góry dziękuję za wskazanie rozwiązań.
    Jerzy
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    1. Podaj adres sklepu o którym rozmawiamy
    2. Wyszukiwarka nie jest modułem, a więc trzeba będzie edytować jej pozycję w stopce. Z doświadczenia jednak wiem, że najlepszym miejscem dla wyszukiwarki jest jednak góra strony. Ułatwia to korzystanie z niej.
    3. Zrób proszę screeny i pokaż dokładnie jakie tła w jakiej stopce i jakie paski.
     
  3. QQQ

    QQQ Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Grzegorzu,
    na wstępie przepraszam za nieco zamieszania jakie wprowadziłem.
    Po prostu w oczekiwaniu na odpowiedź eksperymentowałem z innymi szablonami (które np. w ogóle pola stopki nie posiadają) i w rezultacie przerzuciłem się już na nowy szablon.
    Tym samym obszedłem główny problem (z tłami), który opisałem ale szkoda mi trochę czasu aby do niego wracać.

    Co do wyszukiwarki, jest trochę podobnie. Uwzględnię wskazówkę o umieszczeniu jej wysoko na stronie, tymczasem problem zniknął bo na nowym szablonie jeszcze nie jestem na tym etapie kompozycji.

    Ad.1. Co miałeś na myśli mówiąc o adresie sklepu ?
    Jeżeli miał by to być tymczasowy adres tworzonej strony to chętnie się dowiem w jaki sposób go wyłuskać (chociaż nie będzie to sklep).

    Ad.3.Przypuszczam, że na tym moje problemy mogą się nie skończyć toteż screeny zrobię już z nowymi rzeczami ;).

    Pozdrawiam.
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Grzesiek pewnie nie zauważył, że chodzi o kreator Click Web. Większość tematów pojawiających sie na naszym forum dotyczą sklepu internetowego, który ma bardzo podobną nazwę: Click Shop. Prosimy wybacz tę pomyłkę ;)

    Ze swojej strony również polecam, aby wyszukiwarkę zostawić w górnej części strony (odwiedzający najczęściej tam jej szukają).

    Jeśli będziesz mieć kolejne pytania/wątpliwości to prosimy o dodawanie kolejnych tematów z pytaniami. Warto dodać do takich tematów zrzuty ekranów, aby podkreślić, o którym elemencie rozmawiamy, ponieważ często trudno zidentyfikować po opisie co użytkownik chcę zmienić/zmodyfikować na swojej stronie.

    Poza tym witaj na naszym forum ;-)
     

Poleć forum znajomym