1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Kolory w liście wariantów (atrybutów)

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika piO, 10 Marzec 2017.

  1. piO

    piO Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam

    W produktach gdzie można wybierać kolory mam puste prostokąty z nazwą i numerem, wiem że można zrobić tak jak na załączonym zdjęciu, czyli "podłożyć" kolor pod nazwę i numer ale niestety nigdzie tego nie mogę znaleźć.

    Bez-nazwy-1.jpg Bez-nazwy-2.jpg
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Podpowiesz mi gdzie to znalazłeś? I poproszę adres Twojego sklepu.
     
  3. oscar2000

    oscar2000 Praktyk

    Wiadomości:
    33
    Docenione treści:
    2
    dobre rozwiązanie ....
     
  4. piO

    piO Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    www.decoupage.pl
    Ktoś inny się tym wcześniej zajmował i robił tak jak na zamieszczonym zdjęciu, teraz ja to obsługuje i nie mogę nigdzie znaleźć jak to zrobić.
     
  5. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    W chrome wygląda to tak, że każda pozycja rozwijanego menu (np. wybór kolory farby) jest osobną pozycją. Ponieważ po stronie sklepu nie ma opcji nadawania tła dla poszczególnych pozycji (automatycznie) więc trzeba to zrobić ręcznie

    <option id="value_1955" class="optionpad" value="1955">08 Żółta neapolitańska</option>

    po wejściu W konfiguracja --> Wygląd --> Aktywny styl graficzny --> Własny styl CSS strzelam że znajdziesz listę kilkuset pozycji, dla każdego koloru osobno. Każdy value to zapewne odpowiednik koloru, tylko trzeba by pogrzebać czy to jest jako wariant unikalny czy powtarzalny, bo... warianty możesz przypisywać do produktów, czyli

    Kredka z paletą kolorów A i np. farby z paletą kolorów A. Pytanie brzmi czy kolor kredi A = ten sam value co kolor farby A. Jesli tak, mniej roboty, jeśli nie, więcej robty.
     
  6. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    tak jak @Grzesiek wspomniał należy
    dodać id do różnych value np:
    Kod:
    value_721 {
        background: #e9eaa2 none repeat scroll 0 0;
    }
    
    i tego duuuużo :D
     

Poleć forum znajomym